Assassin's Creed Odyssey "Port of nisaia" görevi nasıl geçilir?

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Merhaba, bu görevi 1.5-2 saattir oynuyorum ama bitmedi. Ne yapmam gerek? Tam da anlayamadım nasıl geçeceğim bu bölümü.

1630415492365.png

Ben bu Polemarch'ı bulamıyorum. Kaç tane lider öldürdüm ve bu burn war supplies nedir?

Son düzenleme:
Savaş erzaklarını yak diyor mor olan simgenin çıktığı kutulara eline meşale alıp fırlatıp yakman gerekli yakmadan önce loot yapıp toplayabilirsin içindekileri.Polemarch kısmına gelince biraz görev bölgesinde dolanırsan bulursun,onun da kolay yolu ikaros'a geçip kuş bakışı görev bölgesini incelerken sağ tık a basılı tutarak incele.

Oyunda malzeme kutuları var. (war supplies.) Bunları bulup meşale ile yakın. Polemarch'ı bulmak için kartalınızı kullanın. Her yere iyice bakın.

Savaş erzaklarını yak diyor mor olan simgenin çıktığı kutulara eline meşale alıp fırlatıp yakman gerekli yakmadan önce loot yapıp toplayabilirsin içindekileri.Polemarch kısmına gelince biraz görev bölgesinde dolanırsan bulursun,onun da kolay yolu ikaros'a geçip kuş bakışı görev bölgesini incelerken sağ tık a basılı tutarak incele.
Kutuları bulamıyorum 1.5 saat dir arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı