Assassin's Creed Odyssey Ultimate Edition vs Standart Edition

perseyuz

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Epic Games üzerinden oyunu satın almayı planlıyorum ama hangi sürümü alacağıma karar veremedim. Oyunu Türkçe yama ile oynamak istiyorum sanırsam DLC'ler Türkçeye çevrilmemiş. Ultimate Edition ile Standart Edition arasında kaldım fiyat ufakta olsa etki ediyor. Fakat Ultimate Edition içinde olan içerikler oyunda bir artı sağlar mı? Hangisini tercih etmeliyim?

İlla ki DLC yaması gelecek, bence değer ultimate almaya, fakat Epic Games üzerinden Türkçe yama çalıştığına emin misin? Çoğu zaman Steam üzerine uyarlanır Türkçe yamalar, Facebook üzerinden Animus Türkçe yama grubuna mesaj at ona göre Epic Games üzerinden satın al.
@GerginGörünüşlüAdam Neresi komik? Hayatı eğlence üzerine yaşamayın, biraz ciddi olun

Son düzenleme:
İlla ki DLC yaması gelecek, bence değer ultimate almaya, fakat Epic Games üzerinden Türkçe yama çalıştığına emin misin? Çoğu zaman Steam üzerine uyarlanır Türkçe yamalar, Facebook üzerinden Animus Türkçe yama grubuna mesaj at ona göre Epic Games üzerinden satın al.
@GerginGörünüşlüAdam Neresi komik? Hayatı eğlence üzerine yaşamayın, biraz ciddi olun
Epic Games ile uyumludur. Hangi Edition'u alacağıma çok kararsız kaldım. Fiyat, DLC, oyun içi paketler bunlar etken maddeler...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı