Assassin's Creed Odyssey vs Metro Exodus

Diger metro oyunlari da su anda indirimde her ikisi de 7.75 TL toplam 15.5 TL + 112.5TL = 128 TL'ye tum seriyi alabilirsiniz. Oyunlarin gameplaylerini izleyin hangisini seveceginize karar verin bence.
Metro FPS
Oddyssey RPG oyunu.

Odyssey'in açık dünyası inanılmaz tekrara düşüyor. Özellikle ilk önce karakterimi geliştireyim sonra ana hikaye akarım kafasıyla oynuyorsanız oyun çok sıkıyor.

Ben hiç metro oynamadım.
Metro serisi en sevdiğim seridir ve Metro Last Light en sevdiğim oyundur tavsiye ederim orası ayrı ama hiç oynamamışsan bir manası olmaz, bu durumda Oddyssey daha mantıklı.
Eğer Metro'ya başlayacaksanız Gamepass'ten ilk iki oyunu 6tl gibi ucuz bir fiyata oynayabilirsiniz.
Birkaç gün önce Exodus Gamepass'ten kalmasaydı çok ucuza oynayabilirdiniz.

Odyssey'i almanızı tavsiye ederim. 52 saatte ana hikâyeyi bitirdim ancak hâlâ keşfetmediğim Cultist'ler, hâlâ gitmediğim adalar var. Odyssey'i alın. Sadece 1 yerde tekrara düştü benim için. 14 seviyeyken ana görev 17 seviye öneriyordu. Onun dışında hiç tekrar ettiğini hissetmedim. Metro serisini hiç oynamadım.

Eğer daha önce AC oyunlarını oynadıysan bence Metro Exodus oyunundan yana kullan bu tercihini. Ve ilk 2 oyunu da oynamayı unutma. Çünkü farklılık olur senin için. Ayrıca hiç dert etme başka bir indirim döneminde de alamadığın, tercih etmediğin oyunu alırsın. :D

Eğer daha önce AC oyunlarını oynadıysan bence Metro Exodus oyunundan yana kullan bu tercihini. Ve ilk 2 oyunu da oynamayı unutma. Çünkü farklılık olur senin için. Ayrıca hiç dert etme başka bir indirim döneminde de alamadığın, tercih etmediğin oyunu alırsın. :D.

İlk iki oyunu oynamadan oynarsam hikayeden bir şey kaybeder miyim?

Geri
Yukarı