Assassin's Creed Odyssey vs Valhalla

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
İki oyun arasında kaldım.
Cüzdanda 13,21 dolar var.
Valhalla, Odyssey'den 2 dolar daha pahalı hangisini alsam daha mantıklı olur?

Bu oyunlar dışında oyun önerisi alabilirim.

Yakın bir zamana kadar bu soruya cevabım Valhalla olurdu. Ama Odyssey'i tekrardan oynayınca anladım ki Odyssey çok daha başarılı bir oyun, özellikle DLC'leri çok iyiydi. Odyssey'i alacaksan bütçeni biraz daha arttırıp kesinlikle Gold Edition almalısın, düz almanı tavsiye etmiyorum.

Gold Edition içeriği;
  • Season Pass​
  • Assassin’s Creed Odyssey – Legacy of the First Blade​
  • Assassin’s Creed Odyssey - The Fate of Atlantis​
  • Assassin's Creed III Remastered​
  • Assassin’s Creed Liberation HD​

Yakın bir zamana kadar bu soruya cevabım Valhalla olurdu. Ama Odyssey'i tekrardan oynayınca anladım ki Odyssey çok daha başarılı bir oyun, özellikle DLC'leri çok iyiydi. Odyssey'i alacaksan bütçeni biraz daha arttırıp kesinlikle Gold Edition almalısın, düz almanı tavsiye etmiyorum.

Gold Edition içeriği;
  • Season Pass​
  • Assassin’s Creed Odyssey – Legacy of the First Blade​
  • Assassin’s Creed Odyssey - The Fate of Atlantis​
  • Assassin's Creed III Remastered​
  • Assassin’s Creed Liberation HD​
Odyssey aldım ama default sürümü.

Odyssey daha aktif ve daha insanı oyunun içinde tutan bir oyun olduğunu düşünüyorum. Ubisoft bu seride zaten her yıl oyun çıkarmak için oyun çıkarmaya başladı. Eski oyunlarının tadı farklı oluyor.

Odyssey'i tamamen bitirdim buna dayanarak oyunu aralıklı saatlerde oynamanızı tavsiye ederim çünkü çok tekrara düşüyor oyundan bayabiliyorsunuz ve dlcleriyle almanız daha iyi olacaktır ana oyunda hikaye tam olarak bitmiyor Atlantis DLC'si bitiriyor oyunu haberiniz olsun.

Geri
Yukarı