Assassin's Creed Odyssey vs Watch Dogs 2

Beğendiniz mi? İnşallah AC'yi beğenmişsinizdir, yoksa çok üzülürüm.

Oyunu beğendim vallahi. Şu mekan basma görevlerine yardırmıştım ilk baş. Onları yaptıktan sonra hikayeyi oynuyordum. O yüzden mekan basma görevleri bir zamandan sonra baydı. Ama yan görevler ve ana görevler hoşuma gitti. Savaş mekanikleri çok güzel bence. Oyunu bitirdikten sonra bile canım oynamak istedi. Sonu daha vurucu olabilirdi. Genel olarak beğendim. 👍

Oyunu beğendim vallahi. Şu mekan basma görevlerine yardırmıştım ilk baş. Onları yaptıktan sonra hikayeyi oynuyordum. O yüzden mekan basma görevleri bir zamandan sonra baydı. Ama yan görevler ve ana görevler hoşuma gitti. Savaş mekanikleri çok güzel bence. Oyunu bitirdikten sonra bile canım oynamak istedi. Sonu daha vurucu olabilirdi. Genel olarak beğendim. 👍
Sonu değişkenlik gösteriyor aslında hocam. 2 son yaşadım, alternatifi var mı bilmiyorum. Aynen mekan basma hep aynı işliyor. Valhalla'da bu tarz şeyleri düzeltmelerini beklerdim ama sanırım aynı oyunu tekrar piyasaya sürmüşler. Valhalla'da bir devrim daha yapsalardı bence uzun süre daha bu işin ekmeğini yerlerdi. Şimdi satışlarda biraz düşüş olabilir.

Geri
Yukarı