Assassin's Creed Origins çöküyor

Sakkaust

Hectopat
Herkese merhaba, geçenlerde Ubisoft üzerinden AC Origins oyununu aldım ilk başlarda oyunun içine girerken çöküyordu sonra grafik ayarlarını düşürünce bu sorun ortadan kalktı ama bu sefer oyunda ilerleyince bu sorunum devam etti nerede çökeceği belli olmuyor 5 dakika oynuyorum çöküyor bazen 20 dakika oynuyorum yine çöküyor sizlere olay görüntüleyici raporunu paylaşıyorum. Process monitördende hata raporu oluşturdum ama oyun normal açıkken yapabildim pek bir işe yarayacağını sanmıyorum PC'den fazla anlamadığım için kesinde bir şey diyemiyorum, umarım işlemleri doğru yapmışımdır yardımcı olmanız dileğiyle teşekkür ederim şimdiden.

Olay görüntüleyici raporu: aa.txt - RapidShare
Process Monitor: Logfile.rar - RapidShare
Olumlu yada olumsuz cevap gelirse memnum olurum ona göre oyunu iade edicem.
@Bora Dere
Herkese merhaba, geçenlerde Ubisoft üzerinden AC Origins oyununu aldım ilk başlarda oyunun içine girerken çöküyordu sonra grafik ayarlarını düşürünce bu sorun ortadan kalktı ama bu sefer oyunda ilerleyince bu sorunum devam etti nerede çökeceği belli olmuyor 5 dakika oynuyorum çöküyor bazen 20 dakika oynuyorum yine çöküyor sizlere olay görüntüleyici raporunu paylaşıyorum. Process monitördende hata raporu oluşturdum ama oyun normal açıkken yapabildim pek bir işe yarayacağını sanmıyorum PC'den fazla anlamadığım için kesinde bir şey diyemiyorum, umarım işlemleri doğru yapmışımdır yardımcı olmanız dileğiyle teşekkür ederim şimdiden.

Olay görüntüleyici raporu: aa.txt - RapidShare
Process Monitor: Logfile.rar - RapidShare
Olumlu yada olumsuz cevap gelirse memnum olurum ona göre oyunu iade edicem.
Allah Aşkına şuna çözüm yok mu acaba kafayı yedim yapacam derken

Son düzenleme:
Hocam, dediğiniz gibi Procmon ile bir şey çıkmıyor. Olay Günlüğü ise Windows kaynaklı Kernel hataları vermiş. DISM aracı kullanıp deneyin.

Hocam, dediğiniz gibi ProcMon ile bir şey çıkmıyor. Olay günlüğü ise Windows kaynaklı kernel hataları vermiş. DISM aracı kullanıp deneyin.

Anladığım kadarıyla oyunda gece gündüz döngüsünü ayarlayabiliyorsunuz onu yaptığım an aniden çöküyor şimdi DISM aracını kullanıp deneyip tekrar haber vermek için gelirim buraya.
@Yener K. maalesef dediklerinizide yaptım yine aynı yerde çöküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paketleri daha önce kurdum zaten bu sefer olduğuna inanıyorum ilk başta normal giderken çökme kısmına kadar raporu almayı başardım buyurun bir de siz bakın.
Logfile.rar - RapidShare
1641896906356.png

İşe yarar mı dediğim gibi pek anlamıyorum PC'den ama çökme sorunu geldiğinde bellekteki MB büyük artış gösteriyor.
@Yener K.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı