Assassin's Creed: Syndicate Epic Games'de Ücretsiz

Herkes RDR2 optimizasyonu gev gev gev demiş ama arkadaşlar şu an oyun daha iyi çalışıyor. Ben gtx 1050 kullanıp bu oyunda neden high 60 fps alamıyorum diyen insanlar gördüm. Oyunun max ayarları ne seviyede kaliteli bir görüntü sunuyorsa yine o kalitede bir sistem istiyor. GTAV çok iyi optimize evet ama oyun 5 yıl önce bilgisayara çıktı arada koskoca bir 5 yıl var üstüne RDR2'deki görüntü devrimi 5 yıldan daha da üst seviyede. Kısacası oyunun şu an fazla optimizasyon sorunu yok, oyun sadece iyi sistem istiyor. Tek sorun bunu Rockstarın oyunu çıkartırken kullanıcıların yüzüne söylememesi.

Herkes RDR2 optimizasyonu gev gev gev demiş ama arkadaşlar şu an oyun daha iyi çalışıyor. Ben gtx 1050 kullanıp bu oyunda neden high 60 fps alamıyorum diyen insanlar gördüm. Oyunun max ayarları ne seviyede kaliteli bir görüntü sunuyorsa yine o kalitede bir sistem istiyor. GTAV çok iyi optimize evet ama oyun 5 yıl önce bilgisayara çıktı arada koskoca bir 5 yıl var üstüne RDR2'deki görüntü devrimi 5 yıldan daha da üst seviyede. Kısacası oyunun şu an fazla optimizasyon sorunu yok, oyun sadece iyi sistem istiyor. Tek sorun bunu Rockstarın oyunu çıkartırken kullanıcıların yüzüne söylememesi.
Aynen katılıyorum, ilk çıktığında bazı sorunlar vardı, evet, ama kısa sürede sorunlar çözüldü, şu anda optimizasyon ile ilgili "majör" bir problemi yok oyunun. Optimizasyon sorunu arayanlar bence Detroit'e baksınlar. Güya 20 TL'ye indirimli oyun aldık ama oynamak ne mümkün. Oyun neredeyse sadece CPU'yu kullanıyor.

Ben Detroit Become Human oynadım, hiçbir problem yaşamadım.
Tek sorun sabit 60 fps problemi vardı ve kasıyordu onu da biras araştırınca çözümünü buldum.Oyun dosyalarından not defteri ile istedigimiz FPS'e ayarlayabiliyormuşuz:

For Unlimited FPS, Set it "FRAME_RATE_LIMIT": 4
For 144 FPS Set it "FRAME_RATE_LIMIT": 3
For 90 FPS Set it "FRAME_RATE_LIMIT": 2

Kaynak:

Ya arkadaşlar ne bu epic sevdası adamlar anca Assassin Creed versinler. Bak steam'e mis gibi bedava hentai puzzle. Daha iyi bedava oyun olamaz 🤣🤣🤣

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı