Çözüldü Assassin's Creed Unity Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ketofilen

Hectopat
Yer
Kaer Morhen
Merhabalar arkadaşlar.

Dün UPLAY üzerinden AC:Unity oyununu indirmeye başladım ve bugün oyuna giriş yapmak istedim yüklemeleri bittikten sonra karşıma bu ekran çıktı;
386969

Yaklaşık bir 10 saniye sonra kapanarak beni UPLAY'e attı yüklemede bir sorun olabileceğini düşünerek "Dosyaları Doğrula" seçeneğine tıklayarak tekrar denedim, ardından aynı sonuca ulaştım. Daha sonra Uplay'i PC'den kaldırarak tekrar yükledim ve ne yazık ki aynı sonuca ulaştım.
Aynı sorunu alan veya çözmüş kişiler & bilgi sahibi olan kişiler rica etsem bana ulaşabilir mi? Bu oyunu gerçekten oynamak istiyorum çok sevdiğim bir seridir.

Şimdiden teşekkür ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar sanırım çözümü buldum. Çözüm aşırı saçma ve basit.
Oyunu Yerel Disk C'ye kurunca açılıyor. Çok ilginç. Ben D'ye kurmuştum.
Günlerdir aynı sorunu yaşamaktayım. Denilen her şeyi denedim ama yine de oyunu açamıyorum. Çoğu kişi oyunu kurulu olan diskten alıp diğer diske koyuyor ama benim bilgisayarımda sadece c diski HDD var. Günlerdir forumlarda çözüm okuyorum ama hala çözüm bulamadım yardımcı olabilir misiniz?

Merhabalar arkadaşlar.

Dün Uplay üzerinden AC: Unity oyununu indirmeye başladım ve bugün oyuna giriş yapmak istedim yüklemeleri bittikten sonra karşıma bu ekran çıktı; Eki Görüntüle 386969

Yaklaşık bir 10 saniye sonra kapanarak beni Uplay'e attı yüklemede bir sorun olabileceğini düşünerek "Dosyaları Doğrula" seçeneğine tıklayarak tekrar denedim, ardından aynı sonuca ulaştım. Daha sonra Uplay'i PC'den kaldırarak tekrar yükledim ve ne yazık ki aynı sonuca ulaştım.
Aynı sorunu alan veya çözmüş kişiler & bilgi sahibi olan kişiler rica etsem bana ulaşabilir mi? Bu oyunu gerçekten oynamak istiyorum çok sevdiğim bir seridir.

Arkadaşlar bende de aynı sorun var ve ekran kartım MX130 ve i5 8 GB RAM var.

Bende de aynı sorun var ve D diski HDD'de ve C'ye yukleyeceğim. Acaba olur mu? Çünku oyunu Ubisoft Connect ve Steam'den da açtım ama resım acmıs gıbı karsıma ılk arkadasın attıgı resım geldı ve oyun hiç acılmadı.

Merhabalar arkadaşlar.

Dün UPLAY üzerinden AC:Unity oyununu indirmeye başladım ve bugün oyuna giriş yapmak istedim yüklemeleri bittikten sonra karşıma bu ekran çıktı; Eki Görüntüle 386969

Yaklaşık bir 10 saniye sonra kapanarak beni UPLAY'e attı yüklemede bir sorun olabileceğini düşünerek "Dosyaları Doğrula" seçeneğine tıklayarak tekrar denedim, ardından aynı sonuca ulaştım. Daha sonra Uplay'i PC'den kaldırarak tekrar yükledim ve ne yazık ki aynı sonuca ulaştım.

Merhaba aynı sorunu tam olarak bende yaşıyorum çözebildin mi acaba ?

Maalesef ben de aynı sorunu yaşıyorum. Steam'dan orijinal olarak indirdim hatta aynısı sorunu Origins ve unity de yaşadım. Şuan araştırıyorum. Çözersem yazacağım.

C diskine kurdum düzeldi. teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı