Assassin's Creed Valhalla mı Odyssey mi?

Eki Görüntüle 1051786

Yeniyim bunlarda nedir hocam bunlar tam olarak ? hangisini almalıyım ama oyunda baya ilerledim çok şey değişir mi ?

DLC leri çok güzel ve farklı hikayelere odaklanıyor kesinlikle oynamayı tavsiye ederim. First Blade yine Yunan coğrafyasında geçiyor,ben kassandra ile oynadığım için bir sürpriz ile de karşılaştım suikastçinin erkek oğlu ile evlenip bir bebeği oluyor Fate of Atlantis ise Yunan mitolojik evrenlerinde geçiyor, Tanrıların olduğu evrenlere geçiyorsun.

Hangisini tavsiye edersin ?
Eğer kuponu kullanabiliyorsanız sezon biletini alın 2 DLC de ucuza geliyor. Ama eğer kupon kullanılmıyorsa fate of atlantis daha iyi gibi bence.
Çok teşekkürler bakacağım.
Eğer kuponu kullanabiliyorsanız sezon biletini alın 2 DLC de ucuza geliyor. Ama eğer kupon kullanılmıyorsa fate of atlantis daha iyi gibi bence.

Geçmiyor kupon oyunu 28 TL aldım sezon bileti 83 TL

Farklı bir oynanış ve daha uzun bir süre istiyorsan Atlantis, Yunanistan bana yeter suikastçilere ve hikayelerine daha meraklıyım diyorsan First Blade. First Blade çok daha kısa Atlantise göre.

valhallayı henüz oynuyorum ,aşırı derecede kötü bir hikaye başlangıcı olduğunu söyleyebilirim.ilerde belki açılır.güncelleyeceğim.Odyssey ise hikayenin başında kardeşin uçurumdan atılmasıyla nefes kesen bir açılış sunuyor.Her bir kültistin ölümü polatın konsey üyelerini öldürmesi gibi bir hissiyat veriyor.Zaten diğer kardeşin kültistler tarafından yetiştirilmesi ,polatın karahanlının oğlu olduğunu öğrenmesi gibi olmuş. Yani Odyssey bizlere antik dönem kurtlar vadisi hikayesi sunmuş diyebilirim .hatta müziklerine varıncaya kadar bir benzerlik olduğunu düşünüyorum."The Cult of Kosmos | Assassin's Creed Odyssey " Müziğinin 30.saniyesinden itibaren dinlerseniz "Kurtlar Vadisi Gladio Jenerik" müziğine çok benzediğini görebilirsiniz.

Son düzenleme:
Bazı yerlerde Odyssey bazı yerlerde Valhalla ağır basıyor. Toplama baktığımızda Valhalla az bir farkla önde bence.

Bu mitoloji 3'lemesini oynamadan önce mutlaka sıkılma derecenizi ölçmeniz ve ina göre ilerlemeniz lazım. Sıkıldığınız anda oyun kafanızda kötü bir oyuna dönüşüyor.

Valhalla, Odyssey'den çok daha iyi bir oyundur. Odyssey'in Lootbox temasını çok kullanması ve gereksiz sıkıcı yan görevleri sebebiyle sevmemiştim. Ayrıca Odyssey'in hikayesi aşırı bayıcı gelmişti. Ana karakterleride berbattı. Valhalla'daki combat çok daha zevkliydi.
Üstte belirttiklerimin tamamı benim görüşüm. Başkaları tabiikide daha çok sevebilir veya tam tersine daha da beğenmeyebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…