Çözüldü Assassin's Creed Valhalla Ubisoft çevrimiçi kullanma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FosurtHan

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart : Gigabyte B450m s2h
İşlemci : AMD Ryzen 5 3500X 3.6 GHz
Ekran Kartı : Sapphire RX 5500XT 8GB
Ram : Corsair 16GB Vengeance 3000mhz
Ssd Nvme : Toshiba OCZ RC500 500 GB
Hdd : Seagate Barracuda 1TB
İşletim Sistemi : Windows 11 Professional
Malum oyun fiyatlarından korsan olarak oynuyorum yerleşkemizde demircinin yanında sakson tüccar var yanında da Reda diye birisi var, onun görevlerini yapmaya çalışırken Ubisoft bağlantı hatası veriyor, görevi yapmak için korsan oyunda bunu gidermenin bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Büyük ihtimal yapmaya çalıştığınız görev online olarak başkalarıyla yapılan bir görev, o yüzden es geçin. Bu arada oyun uzun süre Ubisoft connect üzerinde 45 tlydi.
Hmm anladım
Evet o fiyatı kaçırdım :(( sadece Steam üzerinden takip ediyordum

Emek hırsızlığının desteklenmemesi gibi, bu hırsızlığı nasıl daha iyi kullanabileceğiniz yönünde tavsiyeler de asla verilmemelidir.
Waow!

Güzel bir şekilde hallettim...
Büyük ihtimal yapmaya çalıştığınız görev online olarak başkalarıyla yapılan bir görev, o yüzden es geçin. Bu arada oyun uzun süre Ubisoft connect üzerinde 45 tlydi.

Hmm anladım
Evet o fiyatı kaçırdım :(( sadece Steam üzerinden takip ediyordum

Emek hırsızlığının desteklenmemesi gibi, bu hırsızlığı nasıl daha iyi kullanabileceğiniz yönünde tavsiyeler de asla verilmemelidir.
Waow!

Güzel bir şekilde hallettim...

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı