Çözüldü Assetto Corsa açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

innsomniac

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
GTX 1650
İşlemci
İ5 10300H
Merhaba, oyunu başlattığımda görseldeki gibi 1 2 saniyeliğine durdur gözüküyor. Sonra tekrar oyna tuşu geliyor yani açılmıyor. Dosyaları doğrulattım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-06-17 150934.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-17 150934.png
    439,3 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
Raporda herhangi bir hata tespit edemedim. Oyunu .exe dosyası üzerinden yönetici olarak başlatmayı deneyince bir sonuç alıyor musunuz? Bunun yanı sıra Windows kullanıcı adınız Türkçe karakter içeriyor mu? Zira bazı oyunlarda bu durum soruna sebebiyet verebiliyor.

Raporda herhangi bir hata tespit edemedim. Oyunu .exe dosyası üzerinden yönetici olarak başlatmayı deneyince bir sonuç alıyor musunuz? Bunun yanı sıra Windows kullanıcı adınız Türkçe karakter içeriyor mu? Zira bazı oyunlarda bu durum soruna sebebiyet verebiliyor.

Windows kullanıcı adım user PC adım torpik oyunu Steam'den açtım ve exe dosyası 1 2 saniyeliğine geliyor gelen dosyada Assetto Corsa.exe

Çözemedin galiba halbuki cozulmemıs sorun yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı