Assetto Corsa benzeri oyun önerisi

Aslında işlemcin idare eder, ekran kartın kötü. Ben GT 635M ve 3317U ile 30 FPS ETS oynuyorum, senin daha yüksek alabilmen lazım. Assetto Corsa'da da grafik modsuz şekilde 30 FPS alabiliyordum ama csp ile çok kasar. Sıcaklıkların aşırı yüksek olabilir mi acaba? ETS'de orta düşük ayarlarda oynanabilir düzeyde olması lazım aslında.

Bakım öncesi 95 dereceyi gördüğümü hatırlıyorum şu an bakımları yapıldı RAM'ler yükseltildi iyi bir FPS alma şansım var mı 60Hz monitor zaten.

Offline oynayacaksanız korsan kurmanıza gerek yok para vermeden offline oynayabiliyorsunu korsandada mod kuruluyor.

Bunu öğrendiğim iyi oldu teşekkürler biraz daha oyun araştırıp iyi bir şey bulmaya çalışırım bulursam buraya yazarım diğer kullanıcılarında işine yarar belki.

Bakım öncesi 95 dereceyi gördüğümü hatırlıyorum şu an bakımları yapıldı RAM'ler yükseltildi iyi bir FPS alma şansım var mı 60Hz monitor zaten.
O laptoptayken 30 FPS üstü bile akıcı geliyordu gözüme. Bir de oyun olarak City Car Driving deneyebilirsiniz, o da oynanıyordu düşük ayarlarda benim laptopta. Ve akan trafik var, onda da güzel olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı