Assetto Corsa dosyaları baştan aşağı sıfırlama

yoru kirashi

Centipat
Daha fazla  
Assetto Corsa dosyaları baştan aşağı sıfırlamak istiyorum. Hepinizin bildiği traffic modunu kurarken bir şeyler ters gitti veya bilgisayar kaldıramadı. Ondan sonra nereden girersem gireyim oyuna sokmamaya başladı. Steam'dan dosyaları sıfırlamaya çalıştım sildim yükledim ancak nafile. Nasıl yapabileceğime dair fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Assetto Corsa dosyaları baştan aşağı sıfırlamak istiyorum. Hepinizin bildiği traffic modunu kurarken bir şeyler ters gitti veya bilgisayar kaldıramadı. Ondan sonra nereden girersem gireyim oyuna sokmamaya başladı. Steam'dan dosyaları sıfırlamaya çalıştım sildim yükledim ancak nafile. Nasıl yapabileceğime dair fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
Önce oyunu steamden sil. Sonra oyun dosyalarına gir Assetto Corsa klasörünü komple sil. Modlarla beraber herşey gitmiş olacaktır.
1700382556074.png

Şuanda farkediyorum ki steam hesabım çalınmış :D Onu kurtarmaya çalışıyorum şuan
:D İnanılmaz. Çift faktörlü koruma, e-posta değişikliği, şifre değişikliği, steam guard. Şart!

:D İnanılmaz. Çift faktörlü koruma, e-posta değişikliği, şifre değişikliği, steam guard. Şart!
mailim değiştirilmiş. şifreyi belki yanlış deniyorumdur diye telefonumun bulutundan şifrelerden girdim ancak gmail bile olmayan bir hesaba mail gönderiyor. şimdi ise kartımın 4 hanesi ilk email hediye kartı ss i filan verdim bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı