Rehber Assetto Corsa klavye ve fare kontrollerinde çekiş kontrol kapatmak

Bu arada videodaki drifti mose ile mi klavye ile mi yaptın? Ben beceremiyordum böyle, helal olsun.
Mouse ile hocam. Bu script ile mouse dışında kullanılmıyor maalesef. Daha güzel sonuç çıkarmak isterdim ancak bu rehberi hazırlarken ısınma turu atmadan direk pitten çıktığım gibi giriş yaptım alışma süreci önemli ilk başta iç kamera ile alıştıktan sonra dışardan direksiyon konumunu görmeden artık fareyi ne kadar oynatmam gerektiğini ezberledim. Fare ile zor yanı dış kameraya direk adapte olmak imkansız çünkü direksiyonun toplama mesafesinide hesaba katmak iç kamera ile kolayken dış kameradan zor oluyor.

Mouse ile hocam. Bu script ile mouse dışında kullanılmıyor maalesef. Daha güzel sonuç çıkarmak isterdim ancak bu rehberi hazırlarken ısınma turu atmadan direk pitten çıktığım gibi giriş yaptım alışma süreci önemli ilk başta iç kamera ile alıştıktan sonra dışardan direksiyon konumunu görmeden artık fareyi ne kadar oynatmam gerektiğini ezberledim. Fare ile zor yanı dış kameraya direk adapte olmak imkansız çünkü direksiyonun toplama mesafesinide hesaba katmak iç kamera ile kolayken dış kameradan zor oluyor.
Ben de şöyle bir sorun vardı. İlk başta içeride direksiyon 2,5 tur sağa ve sola dönüyordu. Sonra ne oldu farkında olmadan yarım tur sağa sola döner oldu. Sende de öyle mi?

Ben de şöyle bir sorun vardı. İlk başta içeride direksiyon 2,5 tur sağa ve sola dönüyordu. Sonra ne oldu farkında olmadan yarım tur sağa sola döner oldu. Sende de öyle mi?
Yok hayır ben zaten 900' ile oynamıyorum 540' ile oynuyorum belki farkında olmadan oyun ayarlarından derece ayarı yapmış olabilirsiniz.

Yakın zamanda deneyeceğim. Böyle bir rehber hazırladığın için teşekkürler.
@Jotariel Bende axle 2 olarak oluyor hepsi.
1614260350273.png

Son düzenleme:
@CArLx Bende axle 2 olarak oluyor hepsi.
Bildirim düşmemiş kusuruma bakmayınız eski konularıma bakarken denk geldim.
O ayarları ayarlamak zor sürekli Axle 2 olarak tanıyor ben 30 dakikada anca tutturabildim sürekli yeniden basıp denemek gerekiyor olmaz ise;
Content Manager kontroller ayar dosyamı bırakıyorum.

Geri
Yukarı