Çözüldü Assetto Corsa mod hatası nasıl çözülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

freakcnsl

Hectopat
Selamlar. Bugün Assetto corsa trafik modu yükledim. Oyuna girdiğimde şu hatayı alıyor
IMG_20230826_163705.jpg

Sonrasında kapattığımda Content Manager da şu hata gözüküyor.
IMG_20230826_163504.jpg

Çözümü için ne yapmalıyım?

Çözüm
Hocam content Manager'den mi gireyim maşka map e yoksa oyundan mı?
Content Manager'den başka bir mape aynı araba ile girin. Eğer yine sorun çıkarsa başka bir araba ile Shutoko'yu denersiniz.

Hocam bir de ekstra bir şey soracağım siz Assetto Corsa'yı ilk defa indirip direkt olarak Content Manager mı kullanmaya başladınız? Düz Assetto Corsa'dan girdiniz mi hiç oyuna?
Hayır değil hocam. Ordan kurmadım. Şu videodan izleyip kurdum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam trafik modunda sadece bir tane map yüklediğim için Content Manager da başka map e girilmiyor.
Hocam oyunda trafik modu diye bir şey yok. Track day seçip girdiğiniz tüm maplerde trafik olur. Traffic modu diye indirdiğiniz mod Shutoko mapinin bir layoutu. Siz başka bir map seçip giriniz.

Hocam content Manager'den mi gireyim maşka map e yoksa oyundan mı?
Content Manager'den başka bir mape aynı araba ile girin. Eğer yine sorun çıkarsa başka bir araba ile Shutoko'yu denersiniz.

Hocam bir de ekstra bir şey soracağım siz Assetto Corsa'yı ilk defa indirip direkt olarak Content Manager mı kullanmaya başladınız? Düz Assetto Corsa'dan girdiniz mi hiç oyuna?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Hemen deneyeyim hocam.
Hocam ilk Assetto Corsa'yı indirdim öyle azıcık oynadım sonra Content Manager yükledim. Evet girdim hocam.

Hocam oldu çok teşekkür ederimm. Sadece tek bir sorum var CPU uyarısı veriyor sorun olur mu?

Dosya Ekleri

• IMG_20230830_160917.jpg
    IMG_20230830_160917.jpg
    271,2 KB · Görüntüleme: 18
Hemen deneyeyim hocam.
Hocam ilk Assetto Corsa'yı indirdim öyle azıcık oynadım sonra Content Manager yükledim. Evet girdim hocam.

Hocam oldu çok teşekkür ederimm. Sadece tek bir sorum var CPU uyarısı veriyor sorun olur mu?
Hocam cpu uyarısı önemli bir şey değil. Ancak uyarı vermesi sizi sinir ediyorsa Youtube'dan bakabilirsiniz birkaç çözümü var ancak kesin çalışacak diye bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı