Assetto Corsa ne zaman indirime girer?

Hocam G29 abim kullanıyor bana bile kullandırtmıyor çok çabuk bozuluyor diye Assetto Corsa için birkaç ay önce indirimde her şey dahil 15 liraya almıştım internetten bakıp tahmini verilere göre ne zaman indirime gireceğinizden haberiniz olur.

Hocam modlu map ve modlu araçlar indireceğim, gerek var mı bu packlere? Tam olarak içeriğini bilmiyorum gerçi.

Hocam modlu map ve modlu araçlar indireceğim, gerek var mı bu packlere? Tam olarak içeriğini bilmiyorum gerçi.

Hayır yok. Oyun içerisinde bir hata aldığınızda konu açıp etiketlerseniz yardımcı olurum.

Ben size şimdiden söyleyeyim G29 çarklı bir direksiyon olduğu için Force feedback özelliğini düşürün. Yoksa direksiyon hem çok sert olur hem de en küçük kasiste çok sert hissiyat alırsınız.

Artık Assetto Corsa önermiyorum. Grafikleri aşırı kötü, düzgün görünmesi için CSP ile uğraşacaksın falan filan. Bazı arabaların fiziği bile iyi değil. Huracan GT3 sürüyorum Nürburgring'de; understeer, oversteer ne ararsan var. GT3 arabası bu değil.

iRacing deneyin, pişman olmazsınız.

Vallahi ben aldım fakat bir kere denemedim içindeki araçları Content Manager ile trafik modu yapıyorum ve Honda 1.6 VTEC sürüyorum 😂. O yüzden içindeki packleri almanızı tavsiye etmem modlu oynayacaksanız

Fiyatı genel indirim zamanlarında indirime girer muhtemelen. Keyif konusuna gelirsek oyundan beklentilerine bağlı. Şahsen ben pistlerde süre yapmaya, zorlanarak sürmeyi sevdiğim için fazlasıyla keyif alıyorum. Ama ben zora gelemem dersen hiç keyif alamazsın. Forza dan çok daha zor bir oyun çünkü.
hocam klasik trafik modu alta audi bmw merso arkaya damardan birşeyler hayal kovalamaca :D tr de gerçeğini yapamıyoruz, oyunda yapalım bari :/

Vallahi ben aldım fakat bir kere denemedim içindeki araçları Content Manager ile trafik modu yapıyorum ve Honda 1.6 VTEC sürüyorum 😂. O yüzden içindeki packleri almanızı tavsiye etmem modlu oynayacaksanız
aynen tam olarak dediğiniz şeyi yapacam bende :D

@EkmekArasiHava @Mehmet A @GrimKazashini @stmert arkadaşlar indirime girdi, aldım. Teşekkür ederim fikirleriniz ve yardımlarınız için.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı