Çözüldü Assetto Corsa Online Türk Server Olmaması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Erhan Sarı

Hectopat
Selam arkadaşlar ben Assetto Corsa oyununu oynuyordum sonra bir servere gireyim dedim, girmeye çalışıyorum türk serveri bir tane bile yok. İlk defa servere girişim olacaktı, Youtube kanallarından herhangi birisinin serverine baktım ve girmek istedim istediğim serverin isimi Atakan Tarkan'dır. Konumuz hiç bugüne kadar bir tane türk serveri karşıma çıkmadı ismini yazdığım halde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yok diğer türk serveri hiç ben görmedim, hem belli saatlerimi var ben bunu bilmiyordum.Ayrıca tüm modlar kusursuz şekilde indirildi, cars kısmı ve track kısmı içinde ki dosyalar kontrol edilmiştir.Tr yazıyorum türk server diyorum hiçbir şey çıkmıyor, şuana kadarda türk serveri görmedim.Oyunda sıkıntı yoktur değil mi?
Oyunda sıkıntı yok türk serverleri çok az dediğim gibi Atakan Tarkan'ın sunucuları var ve SimRacingTR grubunun özel profesyonel yarış için açtığı serverler var onlara zaten girmek için çok üst düzey sistemin olması gerek lig sistemleri vs. mevcut.
Selam dostum. Atakan Tarkan'ın serverinin adı The Ekip olarak geçiyor şuan şifreli olabilir, açık olduğunda ise girebilirsin. İnternette nasıl gireceğine dair videolar var bazı araç ve harita dosyaları indirmen gerek. Şuan aktif olan serverleri sadece drift üzerine bilgin olsun gazlamak istersen beni ekleyebilirsin :) Steam Community :: RossKemp

Selam dostum. Atakan Tarkan'ın serverinin adı The Ekip olarak geçiyor şuan şifreli olabilir, açık olduğunda ise girebilirsin. İnternette nasıl gireceğine dair videolar var bazı araç ve harita dosyaları indirmen gerek. Şuan aktif olan serverleri sadece drift üzerine bilgin olsun gazlamak istersen beni ekleyebilirsin :)Steam Community :: RossKemp
Yok diğer türk serveri hiç ben görmedim, hem belli saatlerimi var ben bunu bilmiyordum.Ayrıca tüm modlar kusursuz şekilde indirildi, cars kısmı ve track kısmı içinde ki dosyalar kontrol edilmiştir.Tr yazıyorum türk server diyorum hiçbir şey çıkmıyor, şuana kadarda türk serveri görmedim.Oyunda sıkıntı yoktur değil mi?

Oyunda sıkıntı yok türk serverleri çok az dediğim gibi Atakan Tarkan'ın sunucuları var ve SimRacingTR grubunun özel profesyonel yarış için açtığı serverler var onlara zaten girmek için çok üst düzey sistemin olması gerek lig sistemleri vs. mevcut.

Çözüm
Atakan serveri için mi yoksa SimRacingTR?Sistemim;
8gb ram ddr3 1333 mhz
Gt 730 ddr3
i5-650
Bu eski sistemim tabi ki de yeni sistem bakımda termal macun falan oluyor 3 gün sonra evimizde ama bunlar yeter mi?

Atakan serveri için mi yoksa SimRacingTR?Sistemim;
8gb ram ddr3 1333 mhz
Gt 730 ddr3
i5-650
Bu eski sistemim tabi ki de yeni sistem bakımda termal macun falan oluyor 3 gün sonra evimizde ama bunlar yeter mi?

Düşük ayarlarda yeter. SimRacing icin bahsetmiştim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı