Hocam merhaba, Shutoko'ya giremiyorum, (ERROR: Reverb node does not exist:AC_REVERB_0) parantez içerisinde belirttiğim hatayı alıyorum. Shader Pack en son sürümde, önerilen sürümleri de denedim, önerilenlerde (Tracker_Not_Found) tarzında bir hata aldım. Yardımcı olabilirsen mutlu edersin. Şimdiden teşekkürler..

Shutoko modunu klasörden silip tekrar temiz olarak düzgünce atmayı deneyin büyük ihtimalle eksik bir şey var. Srp extras eklediyseniz bu sefer onu eklemeden deneyin belki ondan dolayı da olabilir.

Shutoko modunu klasörden silip tekrar temiz olarak düzgünce atmayı deneyin büyük ihtimalle eksik bir şey var. Srp extras eklediyseniz bu sefer onu eklemeden deneyin belki ondan dolayı da olabilir.
Hocam, baştan kurdum, bu sefer giriyor, ama harita yüklenmiyor, araç aşağıya düşüyor ve görüntü olarak klonlanarak oluyor bu. Birkaç defa denedim, hepsinde de aynı şekilde oldu. Bu seferki sorun nedir acaba ?

Sistemin ne? Çok kötüyse ondan mı oluyor acaba diye düşündüm ama sadece bi tahmin. İlk defa böyle bi sorun görüyorum.

Hocam merhaba ben şu alıntıladığım mesajdaki Çağrıı. Bu kısma kadar yükledim şimdi ne yapmam gerekiyor şu AI traffic kısmını kurmayı çözemedim.

Moderasyon ekibine not: Birden fazla hesap kullanmaya ne ad veriliyor tam bilmiyorum "ulti" diyorlardı sanırım. Diğer Technopat hesabım telefondan açık ve şifresini bilmiyorum. Bu hesabı ise direkt Google hesabına bağlayıp girdim foruma. Umarım ban atmazsınız şu sorunu çözüp bu hesaptan çıkacağım. Teşekkürler.

SRP Extras dosyasını indirdiysen, track klasörüne attığın shutoko klasörünün içine atacaksın extranın içindekileri. Bu şekilde AI yolu olan seçenek gözükecek oyunda.

Ne yaparsam yapayım trafik akmıyor. 40 tane araba yüklüyor ama yolda araba yok. Nasıl çözerim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…