Hocam merhaba. Dediklerinizi yaptıktan sonra oyuna giriyorum fakat oyun yarış şeklinde oluyor, trafik olmuyor. Bir de Steam üzerinden girdiğimdeki gibi akıcı olmuyor oyun, kasmalar oluyor. Sebebi ne olabilir?

Hocam merhaba. Dediklerinizi yaptıktan sonra oyuna giriyorum fakat oyun yarış şeklinde oluyor, trafik olmuyor. Bir de Steam üzerinden girdiğimdeki gibi akıcı olmuyor oyun, kasmalar oluyor. Sebebi ne olabilir?
Track day modunu seçmiyor olabilirsiniz. Kasmasının sebebi de eklediğiniz araçlar, haritanın büyüklüğü, CSP'deki grafik ayarları vs. olabilir.

Track day modunu seçmiyor olabilirsiniz. Kasmasının sebebi de eklediğiniz araçlar, haritanın büyüklüğü, CSP'deki grafik ayarları vs. olabilir.
Anladım. Peki hocam, kendi serverımızı kurup arkadaşlarla aramızda nasıl oynayabiliriz?

Tüm ayarları yaptıktan sonra "GO" diyorum fakat "Race Cancelled" hatası alıyorum.

Hocam merhaba konudan biraz sapan bir soru olucak ama İ5 1240p , 60w rtx 3050 4 gb , 16 gb dual channel ram (8x2) özellikli bir laptopum var hiçbir mod olmadan tatmin edici fps değerleriyle oynayabiliyorum ama trafik modu çok fps düşürüyor mu ?

CSP kurunca ve trafik maplerinde FPS baya düşüyor ama işlemcin iyi denebilir, ekran kartın da idare eder. Rahat oynarsın. Ekran kartı sıkıntı çıkarırsa FSR açabilirsin, oyunda var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…