Discord sunucusundan mı kaldırılmış? Bu aralar hiç ilgilenemiyorum bu oyunla, şu an evde de değilim. Konu açın isterseniz.
hayır hocam discord sunucusunda diğer araba packleriyle birleştirilmiş ve 2.5gb olmuş ben sadece yavaş araba istiyorum bu yüzden varsa atabilirmisiniz diye sormuştum

Hocam merhaba dediğiniz bütün dosyaları doğru yere attım ancak track day'de girip botlarla oynamak istediğimde botlar hareket etmiyor ve spawn olmuyor bu sorunu nasıl çözerim.

Hocam merhaba dediğiniz bütün dosyaları doğru yere attım ancak track day'de girip botlarla oynamak istediğimde botlar hareket etmiyor ve spawn olmuyor bu sorunu nasıl çözerim.
Yenisini deneyin, konudaki eski kaldı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elinize sağlık, bu grafik modu olmadan trafik modunun çalışmasının bir yolu yok mu , grafik modu bilgisayarı ne derece zorlar , sistem gerksinimleri nedir?

Csp kurmadan bu özellikler eklenmiyor. Aşırı performans düşüren grafikleri kapatabilirsiniz ayarlardan.

Teşekkürler peki hangi ayarlar zaruri hangileri lüzumsuz ve kapatabilirim, en çok sistem isteyen ayarlar hangileridir acaba?

Teşekkürler peki hangi ayarlar zaruri hangileri lüzumsuz ve kapatabilirim, en çok sistem isteyen ayarlar hangileridir acaba?
İngilizce anlıyorsanız bu güzel açıklayıcı bir video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…