Assetto Corsa Ultimate Edition alınır mı?

Önermiyorum. Assetto gamepad ile oynanabilir bir oyun değil. Yarım saat 45 dakika kadar uğraştıktan sonra oynanabilir hale getirebildim ayarlar ile fakat kesinlikle keyifsiz. Online oynayacaksanız custom sunucularda modlarla oynamak belki mümkündür bilemiyorum fakat PC deki kadar geniş bir mod özgürlüğü bildiğim kadarıyla yok. GT Sport'u DS4 Motion Sensor ile oynamak çok daha keyifli. Denemediyseniz direksiyonu aratmayacak kalitede kalibrasyonu var. Uzun soluklu yarışlarda biraz kollarınızı yoruyor fakat zevk alıyorsunuz oyundan.

Önermiyorum. Assetto gamepad ile oynanabilir bir oyun değil. Yarım saat 45 dakika kadar uğraştıktan sonra oynanabilir hale getirebildim ayarlar ile fakat kesinlikle keyifsiz. Online oynayacaksanız Custom sunucularda modlarla oynamak belki mümkündür bilemiyorum fakat PCdeki kadar geniş bir mod özgürlüğü bildiğim kadarıyla yok. GT Sport'u DS4 Motion Sensor ile oynamak çok daha keyifli. Denemediyseniz direksiyonu aratmayacak kalitede kalibrasyonu var. Uzun soluklu yarışlarda biraz kollarınızı yoruyor fakat zevk alıyorsunuz oyundan.

Dün aldım artık bakacağım oynayabilecek miyim? :)

Yeni konular

Geri
Yukarı