Assetto Corsa "unexpected error" hatası

alihantlc

Yoctopat
Daha fazla  
Assetto Corsa oyununu satın aldıktan sonra dpc adlı Online Server'a girebilmek için izlediğim adımlar şu şekilde;
-Content Manager adlı uygulamayı indirdim ve AC yüklü hesabı/lokasyonu senkronize ettim.
-Ardından Custom shaders patch(csp)'i aktive ettim ve en güncel olanı seçtim v0.1.77
-Katılmak istediğim Server'ın Discord'unda bulunan gerekli tüm araç/harita ve trafik modlarını indirdikten sonra Server'a giriş yaptım.
Ve karşılaştığım sorun buradan itibaren başladı, yükleme ekranı sona yaklaştığında sol altta yazan "final steps" kısmının ardından oyundan attı.
Bu arada belirtmek isterim ki sadece bu Server'a girerken hata ile karşılaştım ve sadece bu server için bilgisayara mod/dlc yüklemesi yaptım.
Sanırım oyundan aldığım hata ilk fotoğrafta bulunuyor, tipik bir hataya benziyor bu hatayı aldıkça csp versiyonunu katılmaya çalıştığım Server'ın elverdiği seviyede azaltmama rağmen tekrar aynı uyarı ile karşılaştım. Uyarıda görünen önermelerin hepsini yaptım ancak değişen bir şey olmadı.
Bu ekranı kapattıktan sonra ise content Manager'ın uyarısı ile karşılaştım oda ikinci fotoğrafta yer alıyor. Burada anlatmak istediği ise "sıkıntı şu komutlar uygulanırken yaşandı, sıkıntının sebebi bunlar ile ilgili olabilir".

AC\trackavatar.cpp (539): Trackavatar: Update. AC\game.cpp (261): Game: Update. AC\game.cpp (261): Game: Update. AC\game.cpp (261): Game: Update. AC\game.cpp (112): Game::eek:nıdle AC\game.cpp (210): Game: Run. AC\acs.cpp (477): Wwinmain. f:\dd\vctools\crt\crtw32\dllstuff\crtexe.c (618): __tmaincrtstartup.

Bunu bu şekilde paylaşıyorum ki aynı hatayla karşılaşan arkadaşlar rahatlıkla bulabilsin, ikinci fotoğrafın üzerinde yazanlar.

İki farklı PC'de yüklemeleri aynı şekilde yapmama rağmen değişen bir şey olmadı. Zaten Discord serverlarında yardımcı olan kimse yok. Zaten böyle bir hatanın olduğundan haberleri bile olmayabilir.
Daha önce karşılaşmış birileri varsa yardımcı olabilir mi?
Ekran Alıntısı.PNG

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    13,4 KB · Görüntüleme: 209
Son düzenleyen: Moderatör:
Unexpected error hatasını bende alıyordum ama ben DNS ayarı yaparak çözmüştüm. Sende dene istersen. Ne alaka diyebilirsin de bende çok çözüm aradım ve öyle çözdüm.

Unexpected error hatasını bende alıyordum ama ben DNS ayarı yaparak çözmüştüm. Sende dene istersen. Ne alaka diyebilirsin de bende çok çözüm aradım ve öyle çözdüm.
Hocam aslında denemek isterim ancak hangi dns ayarlarına çevirdiniz paylaşmanız mümkün mü ? hatırlıyor musunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı