Assetto Corsa virajlarda savrulma

Çizgiyi kapatarak oynamanızı tavsiye ederim. Kendiniz alışsanız daha güzel ve daha eğlenceli olur. İlk başlarda fazla viraj kaçırırsınız fazla kaza yaparsınız ama kendi aklınızda bir çizgi oluşur ona göre her zaman yarışırsınız hocam. Viraja girmeden önce yerinizi alın freninizi yapın gazı ve freni bırakın dümdüz dönün viraj çıkışı gaz açabilirsiniz.

Anladım hocaam. Ben gaz ve freni bırakmıyorum hiç. Deneyeceğim. Bir de araba öneriniz var mı? Mümkünse oyunla beraber gelen arabalardan olsun.

Anladım hocaam. Ben gaz ve freni bırakmıyorum hiç. Deneyeceğim. Bir de araba öneriniz var mı? Mümkünse oyunla beraber gelen arabalardan olsun.
Lotus araçlarına bakabilirsiniz genel anlamda. Hepsi hafif ve kolay viraj dönüyor, başlangıç için iyi olurlar. Evora GT Carbon hoşunuza gittiyse kullanabilirsiniz.

Viraja girdikten sonra frene ve gaza dokunmamalısınız. Gerçek hayattaki yarışları izlerseniz, viraja girmeden önce tam frene basılmaz, bas-çek hareketleriyle hız oturtulur. Viraj çıkışında ise gaza basabilirsiniz.

Selamlar. Geçen gün indirimlerden Assetto Corsa aldım (2016'da çıkanı). Gamepad ile Xbox One S üzerinden oynuyorum. Virajlar ve dönüşlerde hayatta düzgün şekilde dönemiyorum. Nasıl yapacağım? Hassasiyeti 60 yaptım, yine aynı. İlla direksiyon seti mi alacağım? Alta dönemediğim videoları bırakıyorum. İyi forumlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ne yapıyorsun sen yavv :D 150 ile viraja girip dönemiyorum diyorsun oyun bir gerçekçilik oyunu hızını düşür dönersin

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı