ASUS 23.6″ VP247H Nasıl?

Genos

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Şanlıurfa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Monitör için hiçbir olumlu yorum bulamadım koskoca forumda herkes şikayetçi!? O kadar kötü mü bu monitör yahu? Technopat sistem tavsiyelerinde sürekli görüyorum ve burada bir teknoloji mağazasında görme fırsatım oldu fakat ekranı kapalıydı. Çok güzel görünüyordu monitör, ekran büyüklüğü ve diğer özellikleri (eye care, flicker free vb.) falan. Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör için hiçbir olumlu yorum bulamadım koskoca forumda herkes şikayetçi!? O kadar kötü mü bu monitör yahu? Technopat sistem tavsiyelerinde sürekli görüyorum ve burada bir teknoloji mağazasında görme fırsatım oldu fakat ekranı kapalıydı. Çok güzel görünüyordu monitör, ekran büyüklüğü ve diğer özellikleri (eye care, flicker free vb.) falan. Yorumlarınızı bekliyorum.

Monitörü alalı 2-3 gün oldu bende çok araştırdım çok yorumlar okudum. Monitör şuanda kurulu laptopa HDMI ile bağladım, görüntü kaliteli net ve beklediğim büyüklükte geldi 1ms özelliği olduğu için inç olarak da biraz büyük olduğu için almayı istiyordum gittim vatandan aldım. Tavsiye ederim ekran özelliklerini kendime göre ayarladım şuanda kaliteli görüntüye sahibim. Tabi almadan önce mutlaka alacağın yerde test yap özellikle pixel testi, ben ilk kutusunu açtırdığım monitörde ölü pixel cıktı değiştirdim diğer kutuda temiz cıktı aldım.

Ben de Vatan'dan almayı düşünüyorum da orada test edebiliyor muyuz kutuyu açıp ölü piksel vb.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı