ASUS 24" VG248QG vs ASUS 24" MG248QR

J0kerdede

Kilopat

1. monitör 0.5 ms 165 Hz, 2. mönitör 1 ms 144 Hz ama 1. monitör daha ucuz. Sizce hangisi alınmalı? Tavsiyelerinizi bekliyorum ikisi arasında kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. monitörü kullanıyorum, 1ms 144hz olanı. Çok memnunum. Renkleri doğru bir şekilde gösteriyor, ghosting, color banding sorunu yok ve freesync sıkıntısız bir şekilde çalışıyor. İsterseniz Gsync de açabiliyorsunuz, onu da destekliyor.

İlk monitör 0.5ms ve 165hz. Neden daha düşük fiyatı bir bilgim yok. Mantıken daha pahalı olmalı. Diğer sitelerle de karşılaştırın, eğer kıyasla çok düşükse teşhir ürünü olabilir.

1. Monitör yeni çıktı diye biliyorum sipariş verdim şuan yolda hiçbir yerde incelemesini bulamadım ama bakıldığında anladığım kadarıyla 2. Monitörden daha iyi gibi

1. Monitör Yarın elime ulaşacak monitöre yeni lansman yapıldı diye duydum hiç bir yabancı sitede de yok incelemesi eğer gören olursa bende merak ediyorum aldım ama hala acaba mı diye düşünüyorum

1. Monitör yeni çıktı diye biliyorum sipariş verdim şuan yolda hiçbir yerde incelemesini bulamadım ama bakıldığında anladığım kadarıyla 2. Monitörden daha iyi gibi

1. Monitör Yarın elime ulaşacak monitöre yeni lansman yapıldı diye duydum hiç bir yabancı sitede de yok incelemesi eğer gören olursa bende merak ediyorum aldım ama hala acaba mı diye düşünüyorum
Monitör eline ulaşırsa bilgi verirsen sevinirim dostum bende emin olmadan sipariş vermek istemedim katılıyorum sana birde nerden sipariş verdin acaba ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı