ASUS A15 RTX 3060 laptopta cızırtı sesi

Diskriminant

Femtopat
Daha fazla  
Yeni Vatan'dan aldığım ASUS A15 RTX 3060 laptopta bu ses geliyor oyuna yeni girdiğimde. Sinirim çok bozuldu okul için almıştım, Vatan'ı aradım servis karar verecek dediler, alalı 6 gün oldu. Ne yapmalıyım sizce? PC'yi taksitli aldığımızda da taksit taksit para iadesi olacak sanırım? Geçen gün geçmisti bugün yine başladı bu ses coil whine mı emin olamıyorum. Video linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ve ben pc yi önce vatana göndereceğim servise kendim mi yoksa vatan mı gönderecek onu da bilmiyorum ve sıfırlayayım mı pc yi ?

Taksitli aldığınız için kredi kartının limitinden zaten tek çekim çekmişsiniz gibi limiti kesildi. Aylık ekstreye sadece bölerek yansıtıyor. İade ederseniz toplam limiti geri verip aylık ekstreye de bir şey yansımayacak. Ve coil whine gibi duruyor.

Yeni Vatan'dan aldığım ASUS A15 RTX 3060 laptopta bu ses geliyor oyuna yeni girdiğimde. Sinirim çok bozuldu okul için almıştım, Vatan'ı aradım servis karar verecek dediler, alalı 6 gün oldu. Ne yapmalıyım sizce? PC'yi taksitli aldığımızda da taksit taksit para iadesi olacak sanırım? Geçen gün geçmisti bugün yine başladı bu ses coil whine mı emin olamıyorum. Video linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ve ben PC'yi önce vatana göndereceğim servise kendim mi yoksa vatan mı gönderecek onu da bilmiyorum ve sıfırlayayım mı PC'yi?

Coil Whine, normal. İade edebilirsin 14 gün cayma hakkın var internetten aldıysan.

Geri
Yukarı