ASUS AI Suite 3 kurulum hatası "can't open ASLO3.sys error code: 5"

mecknife

Centipat
Merhaba, bir süredir araştırıyorum ancak bir çözüme ulaşamadım. AI Suite 3 kurulumu yapamıyorum. Bir gün PC'ye format attım ve lisans Key'i aldım o formattan sonra bu durumu yaşadım. Nedenini hala çözmüş değilim. Yardımcı olacak arkadaşlar varsa çok sevinirim.
Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemdeki Asus yazılımlarını kaldırıp kurmayı deneyin hocam.

Görev yöneticisinden kontrol edin ve bütün Asus yazılımlarını kapatın.

Ayrıca AI Suite Silmek için küçük bir tool olacak anaksrtınızın sürücü bölümünde onu indirip silmeyi deneyin belki bir kalıntı engelliyordur.

Sonuçları beklerim. 🙏🏻

Bahsettiğiniz tool'u bulamadım. Diğer dediklerinizi yaptım ancak bir sonuca varamadım.

Bahsettiğiniz tool'u bulamadım. Diğer dediklerinizi yaptım ancak bir sonuca varamadım.

Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Nedense sizin anakart için koymamışlar hocam. Ama aynı program çalışacaktır.

Ekran Alıntısı.PNG

Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Nedense sizin anakart için koymamışlar hocam. Ama aynı program çalışacaktır.

Eki Görüntüle 1380014
Yaptım aynı böyle hata alıyorum
Yönetici olarak çalıştırarak sildim hata almadan ancak tekrar kurulum yaparken yönetici olarak çalıştıyorum birkaç dakika bekledikten sonra hata geliyor yine ekrana

Yönetici olarak çalıştırarak sildim hata almadan ancak tekrar kurulum yaparken yönetici olarak çalıştıyorum birkaç dakika bekledikten sonra hata geliyor yine ekrana
@Recep Baltaş Abi senin bir bilgin var mı acaba?

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    22,5 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:

Geri
Yukarı