Asus Anakart Pin Yamulması

Samiyldz99

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Asus 1366 pin P6TSE anakartım var. İlk anakartın hikayesini anlatayim anakart power supply'dan kaynaklanan ariza ile calismiyormus. Anakarti tamirciye görürdük, tamirci anakart ateşleme yapmıyor atin çöpe dedi. Neyse ben bu bozuk diye internetten AM3 işlemci anakart aldim bugün bozuldu. Gittim power supply aldim ve çalıştı aklıma eski anakart geldi, onu denedim o da çalıştı. Şu an şok içindeyim ama anakartimin pinlerini tamirci yamultmus, şimdi anakartı servisi versek yaparlar mi? Kendim düzeltip daha cok eğmek istemiyorum.

Geçmiş olsun, bakkal dediğimiz esnaflardan birinin eline düşmüşsünüz. Anakartın garantisi olsa da dışarıdan müdahale olduğu için fiyat çıkartırlar diye tahmin ediyorum. Tahmin ediyorum dememin nedeni bu tür işler biraz da işlemi yapacak olan servis çalışanının inisiyatifinde olması. Ne kadar fiyat çıkaracakları konusunda da fikrim yok, Asus servisi ile görüşmeniz daha doğru olur bilgi almanız açısından.

Not: Anakart ateşleme yapmıyor denmesine güldüm. Buji mi o? :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı