Asus B350-F Anakarta R3 1200 Almak

Mehmet Ege

Hectopat
Evet, Ryzen 2600x ve Asus B350-F Strix bir anakart almıştım fakat anakartın BIOS'u işlemci ile uymadı. PC açılmadı şimdi buna eski nesil bir işlemci bulmam lazım ve çevremde bulabileceğim biri yok küçük bir şehirde yaşıyorum. Diyorum ki Ryzen 1200 alsam ve BIO'u güncelledikten sonra kardeşime bir sistem toplasam ama emin olamıyorum. Ryzen 1200, Asus B350-F ile BIOS sorunu çıkartır mı diye biraz tedirgin oluyorum. Fikri olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen 3 1200 çalışır. Bir sorun yaşamazsın. Ayrıca anakartı aldığınız yer ile iletişime geçin, anakartın BIOS'u güncellesinler. Sonra da 2600X 'i rahatça kullanabilirsin.

Evet, Ryzen 2600x ve Asus B350-F Strix bir anakart almıştım fakat anakartın BIOS'u işlemci ile uymadı. PC açılmadı şimdi buna eski nesil bir işlemci bulmam lazım ve çevremde bulabileceğim biri yok küçük bir şehirde yaşıyorum. Diyorum ki Ryzen 1200 alsam ve BIO'u güncelledikten sonra kardeşime bir sistem toplasam ama emin olamıyorum. Ryzen 1200, Asus B350-F ile BIOS sorunu çıkartır mı diye biraz tedirgin oluyorum. Fikri olan var mı?
Kardeşin için 1. Nesil bir Ryzen işlemci için kullanacak isen BIOS güncellemesi yapmana gerek yok, ama bence servise yollayıp BIOS güncelleştirmesini yaptır. 2600x için de kullanabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı