Asus Cerberus GTX 1050 Ti vs MSI GTX 1050 Ti Gaming 4G

ayberkeren

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar güncel ve beni idare edebilecek bir ekran kartına sahip olmadığım için yeni bir ekran kartı satın almaya karar verdim. Araştırma yaptım ve bütçeme uygun ve performans olarak en iyi olan kart 1050 Ti olduğunu gördüm. Ancak 1050 Ti markaları arasında neredeyse 100-300 TL fiyat farkları mevcut. Benim arasında kaldığım 2 model var aşağıda linklerini bırakıyorum. Lütfen bilgili veya karta sahip olan kişiler bana bilgi verirlerse çok sevinirim.

Hangi kartın fiyat performans ürünü olduğunu soğutma ve malzeme kalitesinin daha iyi olduğunu yazarsanız çok sevinirim. İyi Sosyal'ler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Asus modeli var. Yakın zamanda konusunu açmıştım ve 3 tane oyun testini paylaşmıştım. Model bazlı bakarsak Gaming çok daha iyi bir model tabii ki ama zaten kartların fiyatı uçmuşken GTX 1050 Ti'ye o kadar vermeyi doğru bulmuyorum. Yani MSI modelini alan 200 TL daha versin GTX 1060 3 GB alsın daha karlı olur.

Cerberus modelini alın. Soğutma ve performans olarak beğendim. Oyun testlerine de buradan bakabilirsin: [Alındı] Asus Cerberus GTX 1050 Ti 4 GB ve Oyun Testleri

Sİze kalmış biraz da arada çok fazla fark yok ancak ben size aradaki farka oyun almanızı öneririm. Eskiden bu fiyata RX 480-470 vardı.

Aradaki farkı vererek MSI al soğutma olarak dağlar gibi fark var arasında iki modeli de test ettiğim için konuşuyorum. Ekran kartın çok ısınırsa performansı düşer bunu unutma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı