ASUS Crosshair V Formula Z Anakart Sürücüsü

LQCKDQWN

Kilopat
Daha fazla  
AMD'nin sitesinde yeni çıkan ekran kartı driver'ını incelerken yan menüde optional bölümünde bir driver daha gördüm, aşağıda resimdede paylaşıcağım.

Benim işletim sistemim win8.1 64 Bit ve anakartım ASUS crosshair V Formula Z. ASUS'un kendi sitesinde anakrt driver'ı win8.1 için yok. Acaba bu optional driver'ı indirip kurduktan sonra ekran kartı driver'ını kursam sorun olur mu? Sadece chipset bölümü için konuşuyorum. Diğer USB 3.0 sürücüleri falan var asus un sitesinde.

Yonga seti sürücüsü.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Chipset sürücü için amd sitesini kullanman daha mantıklı. Hatta anakartın üzerinde ses sürücü olsun , lan , ekran kartı sürücülerini kendi sitesinde bulabiliyorsan oradan yükle.

Doğru haklısınız sonuçta her sürücünün kendi sitesindekiler daha güncel olur diye düşünüyorum, fakat şöylede bir durum var: Windows 8.1 çoğu sürücüyü otomatik bulduğundan ve aygıt yöneticisindede hiçbir eksik sürücü bulunmadığından dolayı hiç bulaşmayım dedim. Önceki kurulan ASUS AISuite programının kurduğu USB 3.0, SATA AHCI sürücüleriyle çakışma yapar mı? Ya da güncel olanını yükleyince eskiyi siler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkürler ilginiz için artık sabaha gündüz gözüyle hem chipset hemde ekran kartı sürücüsünü güncelliyim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı