ASUS DSL-N10E nasıldır?

log

Kilopat
Makaleler
5
Merhaba. Modemim eski ve tek ethernet portuna sahip olduğu için yenilemeyi düşünüyordum. ASUS DSL-N10E adlı modemi gördüm ve size de fikirlerinızi sormak istedim.
Başka önerileriniz varsa bütçem 70TL'dir. Wireless ve 4 portlu olması işime yarayacaktır.

Ben kullanıyorum. Aşırı kolay kurulumu var ve model olarak beğeniyorum ama uzak odadan wifiye bağlanacaksan biraz sıkıntılı, wifi olarak çok iyi olduğu söylenemez.

Şu anda kullandığım modem servis sağlayıcım tarafından verilmişti: Huawei HG521. Az server kurmadım bunda :D. Pek kaliteli bir modem kullanmıyorum diyebilirim. Wi-Fi sinyalinde değişme olacağını düşünmüyorum. Huawei HG521 Wi-Fi anten gücü ile ilgili bilginiz varsa ve yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Yok söylediğiniz şey hakkında bilgim yok. Kullandığınız da çok iyi çekmiyorsa sorun olmaz herhalde ama gene de başka öneri olursa onu da düşünebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı