Asus DSL-N16 İnternet Işığı Yanmıyor

Abu!

Hectopat
Makaleler
7
Yer
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
WAN ayarlarından ADSL seçmeme rağmen ışık yanmıyor. Kurulumu defalarca baştan yaptım çare etmedi. Ne yapmalıyım? Paketim TürkNet 16 Mbps ADSL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıcı adı ve şifreyi doğru girdiğinizden emin olun ve hat bağlantısını kontrol edin. Hatta modemi resetleyip tekrar kurulum yapın. Olmadı arıza kaydı oluşturun.
Dediklerinizin hepsini yaptım. Hatta bir problem yok eski modemimle giriyorum sorunsuz. Arıza kaydı oluşturdum. Ayrıca ben ne kadar ADSL seçersem seçeyim modem5 adlı ekteki yeri aktif edince otomatik olarak WAN ayarlarından VDSL'i aktif ediyor. Ekte modemin ayarları mevcut bir yerde hata mı yapıyorum?
Sorunu an itibariyle çözdüm. Modem6 ekinde ki işaretli yer AutoSync'deydi bunu ADSL2+ yapınca internet bağlantım sağlandı. Benim bir diğer sorum da şu şimdi VDSL'de iken modem ayarlarım aşağıdaki hızlar gözüküyordu ama bağlantım ADSL olarak geldiği için sağlanamıyordu. Şimdi ben TurkNetle konuşup hattımı VDSL'e geçirebilir miyim o hızları almak için?

Dosya Ekleri

• modem1.jpg
    110,3 KB · Görüntüleme: 393
  • modem2.jpg
    109,7 KB · Görüntüleme: 351
  • modem3.jpg
    112,4 KB · Görüntüleme: 330
  • modem4.jpg
    98,4 KB · Görüntüleme: 336
  • modem5.jpg
    122,7 KB · Görüntüleme: 344
  • modem6.jpg
    115,9 KB · Görüntüleme: 351
  • turknet.jpg
    110,1 KB · Görüntüleme: 332
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…