ASUS DSL-N66U Beta Firmware 1.0.6.0

Bu Asus firması bizimle kafamı buluyor anlamıyorum? Stabil olmayan bir sürümü neden yayınlarlarki? Anlamıyorum.

Adı üstünde BETA bu firmware. BETA sürümleri asla kullanım için kurmayın. Stabil olmaması gayet normal. Ben de denemek için kurdum ve 1.0.5.0'a geri döndüm. Bu beta versiyonda Download master kesinlikle bozuk. WAN 'dan Ftp bağlantı ile alakalı promlemler var. Kesinlikle kullanmayın bu BETA'yı. Siz de 1.0.5.0'a dönün ve yeni firmware sürümünü bekleyin.

Adı üstünde BETA bu firmware. BETA sürümleri asla kullanım için kurmayın. Stabil olmaması gayet normal. Ben de denemek için kurdum ve 1.0.5.0'a geri döndüm. Bu beta versiyonda Download master kesinlikle bozuk. WAN 'dan Ftp bağlantı ile alakalı promlemler var. Kesinlikle kullanmayın bu BETA'yı. Siz de 1.0.5.0'a dönün ve yeni firmware sürümünü bekleyin.

Selam .

Geri nasıl alabilirim. Yazılımı 1.0.5.0 a

Ayrıntı olarak yazabilirseniz sevinirim.

Bugün itibariyle yeni firmware 1.0.7.0 çıktı, şu an Asus'un web sayfalarında görünmüyor ama modemin arayüzünden kontrol derseniz yeni firmware'ü buluyor, oradan yükleyebilirsiniz.

Ana konu güncellendi. Yeni 1.0.6.7 sürümüne yükseltebilirsiniz.
Merhaba Recep bey...uygun fiyata bilgisayar toplama rehberinizdeki videoyu izleyim kendime H81M Plus anakart ve G3258 işlemciyi aldım...aynen sizin videonuzdaki gibide overlock ettim...1.4 voltda 4.4 GHZ de çalışıyor makine buraya kadar herşey tamam ama Pc yi restart ettiğimde işlemci hızı tekrar eski haline dönüyor......videoda bu durumu belirtmemişsiniz...sanırım bios ayarlarından kaynaklanıyor 2 gündür bu sorunu çözmeye çalışıyorum ama çözemedim..lütfen yardım edermisşniz...eskiden sizin cep telefonunuz bende vardı hatta 2 kez telefonda konuşmuştuk ama tüm numaralarım silindi...zor durumda kaldım 1700 tl verdim makineye ama 2 gündür kullanamıyorum lütfen yardım edin

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı