ASUS Dual 3060 Ti vs Zotac Twin Edge 3070

qökhan.yildiz

Zeptopat
Daha fazla  

Ekran kartı onermeyin sadece hangisi? Antalya'da yasıyorum. Sıcaklık benim icin onemli bir kriter. Hangisi daha fazla ısınır? Hangisi daha uzun omurlu olur? Oyunları 1080p yuksek ya da ultrada oynayacagım.

RTX 3070 tercih edebilirsiniz, oyunları Ultra ayarlarda oynatır da 2K çözünürlükte bir tık zor olduğunu söyleyebilirim. VRAM açısından yetersiz. Aslında NVIDIA kartların geneli VRAM açısından yetersiz.

Arada 6000 TL var.

Emin misiniz? Arada 3 bin TL gibi bir fark var. Sepette indirim yazısını fark etmedim, kusura bakmayın.

RTX 3070 tercih edebilirsiniz, oyunları Ultra ayarlarda oynatır da 2K çözünürlükte bir tık zor olduğunu söyleyebilirim. VRAM açısından yetersiz. Aslında NVIDIA kartların geneli VRAM açısından yetersiz.

Emin misiniz? Arada 3 bin TL gibi bir fark var.

Fiyatları bilmiyorum zaten denildiği gibi yazdım. Ama 3 k için değer.

emin misiniz? Arada 3 bin TL gibi bir fark var. sepette indirim yazısını fark etmedim, kusura bakmayın.

Sorun değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı