ASUS Dual 6750 XT vs PowerColor Red Devil 6750 XT

Ömer Öztürk23

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Aklımda kaldı. ASUS Dual 6750 XT mı daha iyi yoksa PowerColor Red Devil 6750 XT mı alsam? Bir de soyle bır sıstem topladım alınır mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230507_075806_Chrome.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 43
Fiyat farkı önemsiz diyorsanız Asus. Ama muhtemelen arada çok fark vardır o yüzden ben Red Devil alırdım.

Dual gayet iyi soğutmaya ve performansa sahip olur, şaşmayın. Tabii aşırı bütçe farkı yoksa.

Merhaba. Aklımda kaldı. ASUS Dual 6750 XT mı daha iyi yoksa PowerColor Red Devil 6750 XT mı alsam? Bir de soyle bır sıstem topladım alınır mı?

Red Devil daha iyidir sogutma ve oyun bakımından.

Fiyat farkı önemsiz diyorsanız Asus. Ama muhtemelen arada çok fark vardır o yüzden ben Red Devil alırdım.
Ben de tam tersi derim. 6700xt red devil kullanıcısı olarak tavsiye ederim çok kaliteli bir soğutmaya sahip.

Ben de tam tersi derim. 6700xt red devil kullanıcısı olarak tavsiye ederim çok kaliteli bir soğutmaya sahip.
Zaten ikisi de çok kaliteli. Ama genelde Asus kalitesi şaşmaz. Arada max 2 derece oynar o fiyat farkına değmez. Ama fark olmasa sanırım 2 3 derece ile Asus geçiyor.

Zaten ikisi de çok kaliteli. Ama genelde Asus kalitesi şaşmaz. Arada max 2 derece oynar o fiyat farkına değmez. Ama fark olmasa sanırım 2 3 derece ile Asus geçiyor.
Oc performansında red devil farkı açacaktır.

980 1TB zaten 1000-1100 civarına sıfır bulunuyor, çok fahiş fiyat.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…