ASUS Dual GeForce RTX 4060 8 GB vs MSI GeForce RTX 4060 8 GB

Bütçe
21.000 - 22.000
Hazır sistem alacağım. İki ekran kartı arası'ndaki performans, ısı, kalite vs. farklar nelerdir? Sizce hangisini tercih etmeliyim?

İkisi de 21-22K verilecek kartlar değil. MSI Ventus 2X Black ise ASUS Dual onu oyuncak yapar elinde. Gaming X ise öyle aman aman fark yok ama yanlış değilsem Gaming X daha iyi.

İkisi de 21-22K verilecek kartlar değil. MSI Ventus 2X Black ise ASUS Dual onu oyuncak yapar elinde. Gaming X ise öyle aman aman fark yok ama yanlış değilsem Gaming X daha iyi.

ekran kartları bu

zaten ekran kartı almayacağım hazır sistem alacağım onun için bütçe belirledim

Ekran kartları bu

Zaten ekran kartı almayacağım hazır sistem alacağım onun için bütçe belirledim

GALAX GeForce RTX 4060 Ti 1-Click OC 8GB GDDR6 128 Bit DLSS 3 Ekran Kartı (46ISL8MD8COC) – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili şu güzelliği alın.

RTX 4060 8GB alınmaz bu bütçeye. RX 7800 XT bakın. İlle de Nvidia olsun istiyorsanız da RTX 4070 alın. Önerdiğim kartlar sıfır olarak bütçenize bulunabiliyor.

RTX 4060 8GB alınmaz bu bütçeye. RX 7800 XT bakın. İlle de Nvidia olsun istiyorsanız da RTX 4070 alın. Önerdiğim kartlar sıfır olarak bütçenize bulunabiliyor.
hacı hazır sistem alıcam ekran kartı değil yine de tavsiyeniz için sağolun

alacak olduğum azır sistemdeki ekran kartları bunlar 2 tane var 1'dini almayı planlıyorum işte :/

Yeni konular

Geri
Yukarı