Asus Dual OC RX 580 4 GB vs Sapphire Nitro+ RX 580 4 GB

hocam önerilere kulak verdim aslında fakat şöyle birşey oldu; 8gb modelini 4gb fiyatına indirimde görünce ne kadar önerilmesede daha iyi bir fırsat olacagını düşündüm.kargodan geldiği gibide testlerini yapıp gerçekten bariz farklar varmı sizlerle paylaşacagım.

Fiyatı uygun geldiyse tabiiki ala bilirsiniz. Çok ciddi bir sorunlu kart değil. Kullanan çok var o ekran kartını. Bilgilerinizi paylaşırsınız denedikten sonra.

Msi ürünleri güzeldir kardeşim ekran kartı konusunda yıllardır hiç sorun yaşamadım hep gaming x serisi kullandım 1050Tİ gaming X şuanda 1060 6 GB gaming X var memnunum hayırlı olsun.

Ekran kartina yuklenerek testler yapmadim fakat 2 gundur araliksiz oyun oynuyorum.kisaca gozlemledigim seyler kartin guc kullanimi forumlarda abartildigi gibi cok degil.125 watt i gectigini gormedim.toplamda hic ara vermeden 10 saat kadar(ultra ayarlarda) csgo,pubgmobile,lol oynadim.sicaklik 45dereceyi gecmedi hatta fanlari hic duymadim.daha sonra uzun sureli (12 saat) pubg, battlefield, tombraider ve wow oynadim.kart genelde 70-75 derecelerde calisti.75 dereceyi gectigi cok nadir oldu.belki sicak yaz gunlerinde isler degisir bilemiyorum.ancak ben guc tuketimi olsun sicaklik ve fps degerleri olsun cok memnun kaldim.

Son düzenleme:
Ekran kartina yuklenerek testler yapmadim fakat 2 gundur araliksiz oyun oynuyorum.kisaca gozlemledigim seyler kartin guc kullanimi forumlarda abartildigi gibi cok degil.125 watt i gectigini gormedim.toplamda hic ara vermeden 10 saat kadar(ultra ayarlarda) csgo,pubgmobile,lol oynadim.sicaklik 45dereceyi gecmedi hatta fanlari hic duymadim.daha sonra uzun sureli (12 saat) pubg, battlefield, tombraider ve wow oynadim.kart genelde 70-75 derecelerde calisti.75 dereceyi gectigi cok nadir oldu.belki sicak yaz gunlerinde isler degisir bilemiyorum.ancak ben guc tuketimi olsun sicaklik ve fps degerleri olsun cok memnun kaldim.
Macunda önemli ben garantisi olan gigabyte rx580 8GB kartım varken açtım şeffaf macun sürdüm 65 68 derece arasında %100 yükte hiç üzerine çıkmadı 78lere kadar görmüştüm sürmeden değerler güzel kasa içi hava akışıda çok önemli.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı