ASUS DUAL RTX 2060 ısınıyor

FladoX

Hectopat
Arkadaşlar, öncelikle selamlar. ASUS Dual RTX 2060 ekran kartına sahibim. Boştayken 46-47 dereceleri görüyorum. Henüz oyun yükleme fırsatım olmadı. Düşük boyutlu bir oyun indirdim, adı Deceit. Bu oyuna girip 5 dakika oynadığımda sıcaklıklarım 70-75 e kadar çıktı. Kullandığım kasa modeli GamePower Horizon Gaming mesh panel modeli. Sıcaklık konusunda kaygılarım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, öncelikle selamlar. ASUS Dual RTX 2060 ekran kartına sahibim. Boştayken 46-47 dereceleri görüyorum. Henüz oyun yükleme fırsatım olmadı. Düşük boyutlu bir oyun indirdim, adı Deceit. Bu oyuna girip 5 dakika oynadığımda sıcaklıklarım 70-75 e kadar çıktı. Kullandığım kasa modeli GamePower Horizon Gaming mesh panel modeli. Sıcaklık konusunda kaygılarım var. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam 10 dakika Furmark testi sonuçlarını paylaşırsanız daha çok yardımcı olabiliriz.

Gaming X veya ROG STRIX modelleri yükte 65-70 civarı alıyor. Sizin ekran kartınız için ideal sıcaklık 70-75 derece civarıdır.

1599431747108.png

Aldığım sonuç bu şekilde.
Değerler çok normal açıkçası. İçiniz rahat etmiyorsa Afterburner üzerinden fan hızınızı arttırabilirsiniz lakin odaya elektrik süpürgesi girmiş kadar olur.😅

Bilgisayardan çok anlayan biri değilim yardımın için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı