Asus Eee PC 1001PXD ve Windows 7 Home Premium

Egemen

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Doktor
Bir arkadaşımın bilgisayarını yeniden yükleyeceğim. Normalde bilgisayarda Windows 7 Starter yüklü. Home Premium yüklesem bilgisayar kaldırır mı ?

ASUS - Eee- ASUS Eee PC 1001PXD

O PC'ye en iyi ya Ubuntu gider ya da Windows 8. Benzer bir PC'ye ben Windows 7 kurdum, alet yerlerde sürünüyordu... Atom rezalet bir işlemci. ASUS zaten Netbook üretimini bıraktı.

Tek sıkıntım şu bilgisayar bana ait değil. Windows 8'e malum herkes alışamıyor. Arkadaş bilgisayardan pek anlamıyor zaten. Kararsız kaldım şimdi ne yapacağım konusunda.

Bu tür ufak bilgisayarları genelde bayanlar satın alır, 24 saat kullandıktan sonra da bi köşeye atarlar. Sonra da yavaşlığından şikayet ederler.

Tahmininiz müthiş. Ama kendisi almamış dershanesi hediye olarak vermiş Yavaşlığından değil de daha çok masaüstü arka planını değiştirememe gibi şeylerden şikayet ediyordu. Windows 7 Starter ile mi ilgili o yoksa başka bir sorun mu vardır ?

Starter'da arka plan resmi değişmiyor Ne kadar saçma değil mi Windows 8 kur sen. Biraz da anlat, şu şöyle şu şöyle diye. Office ve KLMCP de kurdun mu senden kralı yok. Ama çevresine seni anlatmasın yoksa bir anda "yardımsever enayi" konumuna girersin (bkz. Üniversite yıllarındaki Recep Baltaş).

Bu işlerden para al. Format atmak 20 TL. İnsanların 20 TL'yi vermeleri için onlara sunacağın Premium servislerden (Office kurma, KLMCP kurma, sürücüleri güncelleme, Anti-Virüs kurma) bahsetmen gerek. Pazarlama

Format attığın PC'lere bir de Chrome kur. Çift açılış sayfası yap Solda Google/Yandex/Bing sağda Technopat

Windows Starter Windows 7'nin ilk kurulumu. Bence ultimate daha iyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…