ASUS EX-A320M-Gaming anakart RX 5600XT uyumlu mu?

YeahThatsRight

Centipat
Daha fazla  
Selamünaleyküm dostlarım şimdi elimde tertemiz sıfır sayılır ASUS EX-A320M-Gaming PCI-e 3.0 destekli anakartım var bununla sistem toplamayı düşünüyorum ve güzel bir fiyata RX 5600XT buldum şimdi anakart PCI-e 3.0 destekliyor ekran kartı PCI-e 4.0 mış daha para verip başka anakart almak istemiyorum buna taksam bir sorun yaşar mıyım acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz performans kaybı olur, ama bu kullanıma engel değil. Sıkıntı yok yani. Kartı ne kadara alacaksın?
Öncelikle sağol teşekkür ederim yanıtın için şimdi biraz performans kaybı dedin onu fps olarak söylermisin ne kadar fark olabilir birde Kartı bir arkadaşımdan alıcam 3000tl ye piyasaya biraz baktım bu fiyat piyasaya göre iyi görünüyor senin bu fiyat bandında bu karttan daha iyi diyebiliceğin bir kart varmı acaba yada üstüne 300 500 koyup alabiliceğin dediğin aklında bir öneri varsa güzel olur

Öncelikle sağol teşekkür ederim yanıtın için şimdi biraz performans kaybı dedin onu fps olarak söylermisin ne kadar fark olabilir birde Kartı bir arkadaşımdan alıcam 3000tl ye piyasaya biraz baktım bu fiyat piyasaya göre iyi görünüyor senin bu fiyat bandında bu karttan daha iyi diyebiliceğin bir kart varmı acaba yada üstüne 300 500 koyup alabiliceğin dediğin aklında bir öneri varsa güzel olur
Kanka 3 un üstüne 500 koysanda yine günümüz için ideal diyeceğin bir kart alamıyorsun, 6600 vardı o 4 e yükseldi. Ama 3 civarı 1660S almanı tavsiye ederim. 5 serisi pek önerilmiyor driver sorunlarından dolayı. Ama bu sende sorun yaşayacaksın anlamına gelmiyor yanlış anlama beni. Diğer soruna gelirsek göze batan bir performans kaybı olmayacaktır. O genelde 6500XT,6400 gibi kartlarda bir tık fazla oluyor.

@xDraco

Demek istediğini Anladım knkm Ama bende şöyle bir durum var Alıcağım Kart 3 Fanlı Asus Tuf Rx5600XT Evo versiyonu güzel bir versiyon ve uzun uzun test etme şansım var zaten arkadaşım evinde saatlerce oyunda oynadım kutu fatura vs. de var Bide ben görüp deneyip almadan güvenemiyorum Bodrumda da yaşadığım için buralarda gtx1660super yok sarı sitede param güvende ilanlarıda komisyonla birlikte 4000 bine denk geliyor nerdeyse gtx1660super ve driver sorunları da çözüldü diyorlar ona özel bir driver sürümü varmış onda sıkıntı olmuyormuş valla knk bu durumda Asus Tuf Rx5600xt daha mantıklı olmuyormu sence

Yeni konular

Geri
Yukarı