ASUS FA506II nasıl?

meursault

Centipat

Ben de forum tavsiyeleri sonrası bu Laptop'ı almayı düşünüyordum fakat Hepsiburada sitesinde bu ürün şu anda satılmamaktadır yazısıyla karşılaştım. Ryzen 5 olan modeli de aynı şekilde satılmamaktadır diye gösteriyor ve ürünü Google'da arattığımda hiçbir yerde bulamadım. Bir arkadaş sık sık takip edersem belki iade edilenlerden veya iptal edilen siparişlerden bulabileceğimi söyledi. Ürünü bulmam için önerdiğiniz bir yer var mı başka? Çünkü acil laptop almam gerek eğer yoksa bu Laptop'un özelliklerine denk ne alabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum yoksa Monster'a yöneleceğim. Kurgu-montaj için kullanacağım. Fiyatı 7.200 lira idi. Bütçemi en fazla bu kadar zorlayabiliyorum son rakam 7.300 TL diyeyim.

Bir videoda Asus FA506II Modellerin 1 hafta içinde stokların yenileneceğinden bahsetmişti zaten Türkiye'ye yeni gelen bir model kısa süre içinde stoklar yenilenir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Alacaksanız izlenmeli. Şase dizaynı cidden kötü yapmışlar diğer komponentlere hava gitmesi için. Reklamı edilen performansı tutamayan bir laptop. Soğutmaya iyi denebilmesi için alt kapagı biraz modifiye etmek gerekiyor.

FA506IV FA506IU modelleri işlemci zorlamayan oyunda çok da kötü olmayabilir ama FA506II'a dikkat ederim gördüğüm üzere soğutması daha az (FA706II bu ama 15 inch modelinde aynıdır diye düşünüyorum).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Alacaksanız izlenmeli. Şase dizaynı cidden kötü yapmışlar diğer komponentlere hava gitmesi için. Reklamı edilen performansı tutamayan bir laptop. Soğutmaya iyi denebilmesi için alt kapagı biraz modifiye etmek gerekiyor.

FA506IV FA506IU modelleri işlemci zorlamayan oyunda çok da kötü olmayabilir ama FA506II'a dikkat ederim gördüğüm üzere soğutması daha az (FA706II bu ama 15 inch modelinde aynıdır diye düşünüyorum).

Ben FA506II-BQ200 modelini aldım 3 gündür kullanıyorum henüz ısınmayla alakalı pek bir sıkıntısı yok 63-68 dereceyi geçmiyor ilerleyen zamanda neler olur bilmiyorum zamanla göreceğim, eksi olarak gördüğüm Laptop'un altındaki hava alan kanallar az petek desenlerinin hepsi açık değil bir kısmı açık hepsi açık olsaydı daha iyi olurdu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı