ASUS FX504 SSD'ye Windows 11 nasıl kurulur?

omerllrd

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, laptopum olan ASUS TUF Gaming FX504 i7 8750H, 8 GB RAM, 1TB ve 128 GB SSD özelliklerindeki bilgisayarıma yaklaşık 15 gün öncesinde bir format attım. Format atarken disk yönetimi kısmında herhalde yanlış bir şeyler yaptım bundan dolayı da formattan sonra bilgisayarım kısmında toplam bellek 850 GB olarak gözüküyordu ve bilgisayar acayip yavaşlamıştı.

Bugün de aynı şekilde Windows 11 formatı atmak istiyorum. SSD'ye kurma konusunda yardımcı olabilecek birileri var mıdır? Ya da yavaşlamasıyla ilgili başka fikri olan biri yazabilir mi? Format mentorlugu yapabilecek biri varsa gerçekten çok sevinirim iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Format atarken şuna dikkat edin; ISO dosyasını UEFI olarak USB'ye yazın, diskinizdeki partitionları komple kaldırın. Sonra tek partition olarak ayarlayın, win11 için gerekli ayarlamaları kendisi yapacak. Sonra da kurulum yapın.

Büyük ihtimalle paylaşımlı ekran kartı kullandığınızdan RAM'den yemekte.

Format atarken şuna dikkat edin; ISO dosyasını UEFI olarak USB'ye yazın, diskinizdeki partitionları komple kaldırın. Sonra tek partition olarak ayarlayın, win11 için gerekli ayarlamaları kendisi yapacak. Sonra da kurulum yapın.

Büyük ihtimalle paylaşımlı ekran kartı kullandığınızdan RAM'den yemekte.
rufus kullanarak yazdırmayı deniyorum fakat aygıta erişim engellendi hatası alıyorum başka yolu yok mudur

1659127929366.png

böyle bir hata ile karşılaşıyorum

Geri
Yukarı