ASUS FX705DU LoL FPS Değerleri

FaustRIP

Hectopat
League of Legends'de 75 - 110 FPS alıyor olmam normal mi GTX 1660 Tİ ile?

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Özelliklerine baktım, bilgisayar kendisini yüksek performans da çalıştırmıyor. Bunun nedeni sıcaklık derecesini ayarlıyor. Sıcaklığı göz ardı edip, performansa yüklenebilirsiniz tabii. Windows güç seçeneği bölümüne erişin. Orada yüksek performans ya da laptop için de hazır gelen oyun, hız aşırtma gibi profilleri de seçebilirsiniz.

Arkadaşlar sizin kadar bilgili değilim ama bende de benzer bir durum var.02.02.2020 de asus fx705du h7124 aldım .120hz Ryzen 7 3750h ve 1600 ti var.Pubg de hem ultra hemde en düşük ayarlarda fps nin ortalama 60 verdiğini ve 1660 ti 'nin neredeyse yüzde 30 da çalıştığını farkettim.Bilgisiayarı ertesi gün inceleme ve değişim için servise verdim.Sizin yorumlarınız nelerdir?

Arkadaşlar sizin kadar bilgili değilim ama bende de benzer bir durum var.02.02.2020'de ASUS FX705DU H7124 aldım. 120Hz Ryzen 7 3750H ve 1600 Ti var. PUBG'de hem Ultra hem de en düşük ayarlarda FPS'nin ortalama 60 verdiğini ve 1660 Ti'nin neredeyse yüzde 30 da çalıştığını fark ettim. Bilgisiayarı ertesi gün inceleme ve değişim için servise verdim. Sizin yorumlarınız nelerdir?

Ryzen 7 mobil ve 1660 Ti tam anlamıyla besleyebilecek potansiyelde bir işlemci değil darboğaz yaşanıyor ekran kartı tam performans çalışamıyor.

Maalesef tecrübe ile gördüm.Bilgisayarı iade ettim.Monster t7 v19.3 aldım.iki bilgisayarda da 3dmark ile test yaptım.Monster ın işlemcisi tabiki çok daha güçlü 9750h var be bunu farkındayım ama Monster Asusa göre 2 kat fazla gpu skoru verdi.Amd laptop işlemcilerinde kırk fırın ekmek yemesi lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı