ASUS G750JZ mi RAZER BLADE mi?

kaan98

Hectopat
Daha fazla  
Bu yeni Asus G750 ye çok merak saldım acaba ne zaman çıkar ve Gtx 880m'in masaüstü ekran kartlarına dengi hangisi olabilir.Bunu sormamım sebebi eğer Gtx 880m le 870m arasında çok fark yoksa yeni Razer Blade almak istiyorum çünkü çok daha ince ve ekranı Quad HD +10 parmak dokunmatik.
Sizce en üst ekran kartı olan Asus'umu bekliyeyim yoksa güzel dokunmatik ekranlı Razer'ımı Linklere bakarsanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

The New Razer Blade Ultra-Thin Gaming Laptop - 14" Notebook Display
İkisinin arasında devasa boyut farkı olduğunuda unutmamak lazım.

Gittiğiniz her yere götürmek istiyorsanız, tasarıma çok önem veriyorsanız Razer alın. Ancak Razer çok ince ve hafif olduğu için ne kadar iyi soğutmaya sahip olursa olsun ısınma problemlerinin olacağını düşünüyorum.
Eğer sabahtan akşama kadar oyun oynayacaksanız Asus almanız sizin için daha mantıklı olacaktır. Asus'un kasası, daha büyük ekranı ve soğutma sistemi hemde daha güçlü ekran kartına sahip olması oyunlarda size avantaj sağlayacaktır.

Özel mesaj özelliği daha aktive edilmedi. Ayrıca burası bir forum olduğundan Recep Baltaş, sizinle özel ilgilenemez.

Gittiğiniz her yere götürmek istiyorsanız, tasarıma çok önem veriyorsanız Razer alın. Ancak Razer çok ince ve hafif olduğu için ne kadar iyi soğutmaya sahip olursa olsun ısınma problemlerinin olacağını düşünüyorum.
Eğer sabahtan akşama kadar oyun oynayacaksanız Asus almanız sizin için daha mantıklı olacaktır. Asus'un kasası, daha büyük ekranı ve soğutma sistemi hemde daha güçlü ekran kartına sahip olması oyunlarda size avantaj sağlayacaktır.
Kesinlikle yazın tüm gün oyun oynayacağım günler olacak ancak günlük hayatta Asus'u kulanmak çok zor olur diye düşünüyorum. Üstelik Razer'ın dokunmatik ekranı çok cazip geldi. Oyun ve günlük kullanım arasında kaldım denebilir:(

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı