Asus G75VX ekran kartı değişimi

Daha fazla  
Merhaba. Asus G75VX kullanıcısıyım. Bilgisayarımın ekran kartını değiştirmek istiyorum. Cihazda GTX 670MX var. Ben bunu GTX 1060M ile değiştirmek istiyorum MXM girişi mevcut fakat kartın boyutlarından emin olamıyorum.

s-l1000.jpg

Cihazın kartı bu GTX670MX. Benim istediğim ise bu GTX1060M.

s-l500.jpg

Bana boyutları çok farklı gibi geldi ve MXM versiyonunu bulamadım tüm versiyonlar birbirine uyumlu mu? Boyutları ve versiyonlar uyumluysa sadece bunu çıkarıp onu takmam yeterli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Asus G75VX kullanıcısıyım. Bilgisayarımın ekran kartını değiştirmek istiyorum. Cihazda GTX 670MX var. Ben bunu GTX 1060M ile değiştirmek istiyorum MXM girişi mevcut fakat kartın boyutlarından emin olamıyorum.

Eki Görüntüle 355406

Cihazın kartı bu GTX670MX. Benim istediğim ise bu GTX1060M.

Eki Görüntüle 355407

Bana boyutları çok farklı gibi geldi ve MXM versiyonunu bulamadım tüm versiyonlar birbirine uyumlu mu? Boyutları ve versiyonlar uyumluysa sadece bunu çıkarıp onu takmam yeterli mi?

Kardeşim aynı dertten ben de muzdaribim. Acaba sen ne yaptın? Farklı bir ekran kartı taktın mı, yani yükselttin mi, çalıştı mı?

1060la değişim yapamazsınız soğutucu blok oturmaz. Besleme konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz ayrıca ölçütleride tutmuyor.

GTX 700 serisinden sonra dikine MXM kart basmaya başladılar. Araştırdım sizin için ama bulamadım hocam. Sadece 1060'dan bahsetmedim orada. İyi akşamlar.

Selam. Bende de G95vw modeli var. 670MX kullanıyorum. Yaptığım araştırmalarda NVIDIA 970MX'e kadar güncelleme desteği sağlıyor anakart fakat beni de düşündüren ebatları ve soğutma bloğunun nasıl şekil alacağı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı