Asus garantiye gönderilen ekran kartı nasıl değiştirilir?

xtreme

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar, geçtiğimiz haftalarda ASUS R9 270x 4GB TOP EDITION ekran kartımı ASUS Teknik Servise gönderdim. En son parça bekliyorlardı takip sayfasında "BEKLEMEDE" şeklinde görünüyordu cihaz. Dün Online Chat'te sordum ürünü ne zaman kargolarsınız diye verdikleri cevap şu idi "Ürün size gönderilmeyecek. Size evrak gelecek ve o evrak ile ürünü satın aldığınız yerden yenisini temin edeceksiniz". Ben ürünü Vatan Bilgisayar'dan aldım fakat şuan baktığımda ürün stokta yok. Ve dolardan olsa gerek aldığım fiyattan bayada yüksekte fiyatı. Peki stokta yoksa bu kart ben hangi kartı alıcam oradan? Veya o kart değerinde yine ASUS olan başka bir kart verirler mi?

Örneğin :

Benim kart (stokta yok) : Asus R9 270X DirectCU II TOP 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı

Belki bunu verirler :D : Asus GTX960 ROG STRIX 2GB GDDR5 128Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı

Böyle birşey olabilir mi sizce?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı