ASUS GeForce DUAL-RTX2060 7773 TL!

DLSS ya da FSR olmadan daha güçlü demek istiyorum. RTX 2060 almazdım ben. DLSS açıkkende 2060'dan daha güçlü bir kart 6600XT.

RTX serisi hazır sistemler dışında şu an alınamıyor ki zaten. 3060'lar 13-14K civarlarında dolaşıyor. Ben 6600XT varken 3060'ın yüzüne bakmazdım açıkçası.
Hmm, teşekkürler.

Şu sıralar çok ciddi ihtiyaç yoksa elektroniğe para bağlamak bana mantıklı gelmiyor. Alım gücümüz ciddi şekilde düştü, ekonomiye güven ortamı yok. Hal böyle olunca dolar aynı kalmasına rağmen elektronik fiyatlarında hafiften düşüş görmeye başladık. Kriptoların düşüşüyle birlikte ekran kartlarına olan talep de azaldı, o yüzden ekran kartları da hafiften düşmeye başladı. Amazon JP fiyatlarına yaklaştı bazıları.

Yaklaşık 3-4 gündür bu fiyatta zaten. Vergi dahil 9.200 küsürlere geliyor. Fiyata bakmayı bilmiyorsanız indirim diye paylaşmayın lütfen.

yani? Ne önemi var? Sonuçta cebimizden toplam çıkacak para önemli değil mi indirim köşesinde? Amazon jp kartlarınıda vergisiz kargosuz fiyatıyla her saniye atıp indirim diye paylaşalım o zaman. Piyasanın %40 altına denk gelir.
Önüne gelen her gördüğü fiyatı indirim diye paylaştığı için artık indirim kategorisi yalama oldu malesef. Anlamıyorlar vergi dahil fiyatı.

1E975EA4-582F-4372-B126-66D85B18C68E.png

Ürünün vergisi eklenmiş hali bu şekilde. Bu fiyata yurt içi RX6600XT tercih edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı