ASUS GPU Tweak 2 sorunu

Alp96

Hectopat
Herkese selamlar. ASUS ROG STRIX RX570 OC ekran kartı kullanıyorum. ASUS Tweak 2 programı ile silent modda çalıştırıyorum fakat bir sorum olacaktı. Normalde program kurulu değilken OC modda çalışıyordu ve fanları 55 dereceye gelince çalışıyordu. Şimdi programdan hangi moda alırsam alayım fanlar derece fark etmeksizin durmadan çalışıyor belli bir dereceye geldiğinde devreye girme olayı yok. Bunu nasıl çözebilirim. Bir diğer sorum ise programı sildiğimde ekran kartı tekrardan fabrika çıkışlı OC moduna mı dönüyor kendi kendine?

fan hızı auto'da mı
Gördüğünüz gibi fan hızında auto diye bir seçenek yok bende bu neden yok onu merak ediyorum.Program silindiğinde ekran kartı 55 derece altında otomatik olarak fanları döndürmüyor.Ama programı kurduğumda 30 derecede dahi olsa fanlar durmadan dönüyor.Bende fanların bu kadar az derecede dönmesini istemiyorum.Yıpranmaması açısından.Programdan nasıl otomatik fan ayarı yapıcaz onu anlayamadım.

Dosya Ekleri

• Adsız (2).jpg
    Adsız (2).jpg
    94,1 KB · Görüntüleme: 187
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı