Asus GR8 II için HDD yükseltme

stybabba

Decapat
Selamlar arkadaşlar. Bende ASUS GR8 II GTX 1060 3GB i5 6400 model cihaz var bu cihaza ben HDD takmak istiyorum içinde sadece 240GB SSD var yeterli gelmiyor artık. Her 2.5 HDD uyar mı alsam kendim takabilir miyim bilgisi ve alakalı geçmişi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim. Çok teşekkürler şimdiden.
Arkadaşlar yardımcı olabilecek yokmudur :(

asus-gr8ii-6.jpg

Resimde görüldüğü gibi HDD takılmış cihaza, başka yuvası var mı bilmem var ise yüksek ihtimal apartı ile duruyordur yerinde.

Alttaki resimde SSD'nin aparat ile takıldığı görülüyor, kısaca SSD'nizi çıkarıp 2.5inch HDD takabilirsiniz ama performans da fazla bir miktar düşüş olacaktır haberiniz olsun. Onun yerine 480GB'lık SSD almanızı tavsiye ederim ya da USB 3.0 bağlantılı harici harddisk alıp verilerinizi oraya depolamanızı.

dbf8cb64-d203-4fc8-b51d-d0913330e9ab.png

Eki Görüntüle 510915

Resimde görüldüğü gibi HDD takılmış cihaza, başka yuvası var mı bilmem var ise yüksek ihtimal apartı ile duruyordur yerinde.

Alttaki resimde SSD'nin aparat ile takıldığı görülüyor, kısaca SSD'nizi çıkarıp 2.5inch HDD takabilirsiniz ama performans da fazla bir miktar düşüş olacaktır haberiniz olsun. Onun yerine 480GB'lık SSD almanızı tavsiye ederim ya da USB 3.0 bağlantılı harici harddisk alıp verilerinizi oraya depolamanızı.

Eki Görüntüle 510917
Hocam çok teşekkür ederim bu bilgi için gerçekten sağolun. Arayıp bir türlü bulamadığımız bilgiydi. Teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı